فا
دوشنبه, 07 آبان 1397 10:16

ویژه نامه سال 2019 میلادی روزنامه آلیك - مناسب برای معرفی کسب و کارها در عرصه بین المللی

فرصتی مناسب برای معرفی کسب و کار در عرصه بین الملل

روزنامه دو زبانه «آلیك» (فارسی/ارمنی) با سابقه 87 سال انتشار بی وقفه یكی از معتبرترین روزنامه های ایران و همچنین جز روزنامه های برتر ارمنی زبان دنیا است. از این رو علاوه بر تهران و شهرهای مختلف ایران در بیش از 30 كشور دنیا خصوصاً ارمنستان مخاطبین بی شماری دارد كه اخبار و اطلاعات منتشر شده را هر روز از طریق رسانه آنلاین این مجموعه، به آدرس www.alikonline.ir مطالعه می كنند.

هیئت مدیره «آلیك» هر ساله همزمان با سال نو میلادی ویژه نامه ای با كیفیت بالا و چاپ وزین با تیراژ 10000 نسخه منتشر می كند.

این ویژه نامه علاوه بر درج تبریكات سال نو میلادی به معرفی خدمات و مشاغل آگهی دهندگان از صنوف و صنایع مختلف در عرصه داخلی و بین المللی می پردازد و با سیستم توزیع حرفه ای، آن را بصورت رایگان در اختیار مشتركین خود و همچنین مراكز اقتصادی و صنعتی، سفارت خانه ها و اتاق های بازرگانی فعال كشور قرار می دهد.

با توجه به مقبولیت و گستردگی توزیع این ویژه نامه در بین مخاطبان داخل و خارج كشور خصوصاً كشور ارمنستان كه روابط اقتصادی و تجاری گسترده ای با كشورمان ایران دارد این ویژه نامه فرصت مناسبی جهت درج پیام های بازرگانی و معرفی محصولات، خدمات و حرفه شما می باشد.

 

لطفاً جهت كسب اطلاعات بیشتر با شماره های ذیل تماس حاصل فرمائید
تلفن: 88761154 – 88768567

 

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։