Հա

Համայնք

05/04/2018 - 10:10

Իրանահայ 30-րդ Գարնանային խաղերի արդիւնքներ

 

Բասկետբոլ (օր. երիտ.)

Առաջին՝ Հայ Մշակութային «Արարատ» կազմակերպութիւան (ՀՄԱԿ - Թեհրան)

-Ադելինա Մարտիրոսեան
-Նինարէ Զաքանի
-Իզաբէլ Բաբայեան
-Լէօնա Աղասեան
-Շարօն Ղահրամանեան
-Լեսլի Թահմասեան
-Լիլիթ Ղարիբեան
-Էմիլի Ղազարեան
-Լիա Աբրահամեան
-Սինթիա Իսայեան
-Փիւնիկ Առաքելեան
-Մելանի Աղաջանեան

Մարզիչ՝ Մէլանի Աղաջանեան

Պատասխանատու՝ Թենի Ասատրեան

 

Երկրորդ՝ Հայ Մ. Մ. «Արարատ» միութիւն (Նոր Ջուղա)

-Մինելի Ղազարեան
-Ալմարա Թահմասեան
-Արփինէ Մովսիսեան
-Արեգ Յարութիւնեան
-Անիշա Խաչեան
-Սելին Խոջեմալ
-Լուսին Յովսէփեան
-Մանէ Յովսէփեան
-Նարինէ Խուդաբախշեան
-Սիսիան Քալանթար-Օհանեան
-Անիա Թորոսեան
-Ռենիա Ծատուրեան
-Նարէ Ղարախանեան

Մարզիչ՝ Ազադէ Զամանփուր

Պատասխանատու՝ Անահիտ Սարհատեան

 

Երրորդ՝ Հայ Մ. Մ. «Նայիրի» միութիւն (Թեհրան)

-Բրենդա Մանուկի
-Լիա Խաչիկեան
-Մելիսա Թիրամուզեան
-Մինարէ Մուրադեան
-Լիոնա Ծատուրեան
-Կասիա Մուսախանի
-Շաղիկ Թորոսեան

Մարզիչ՝ Արթին Մատթէոսեան

Պատասխանատու՝ Սեւանա Մուսախանի

 

 

Բասկետբոլ (տղ. երիտ.)

Առաջին՝ Հայ  Մ. Մ. «Արարար» միութիւն (Նոր Ջուղա)

-Արփիար Դաւթեան
-Էրիկ Դիլանչեան
-Մխիթար Խուդավերդեան
-Սիփան Անդրիաս
-Գառնի Դիլանչեան
-Սարհատ Դիլանչեան
-Ադրիան Ծատուրեան
-Արին Քեշիշեան
-Արմէն Քեշիշեան
-Շիրակ Դիլանչեան
-Դերիկ Յակոբեան
-Շիրակ Ղարիբեան
-Վահագն Հայրապետեան
-Մհեր Գուրգէնեան
-Էրիկ Օրօջեան
-Վարագ Փանոսեան

Մարզիչ՝ Արթին Հայրապետեան

Պատասխանատու՝ Արթուր Խաչիկ-Գրիգորեան

 

Երկրորդ՝ Հայ մշակութային «Րաֆֆի» համալիր (Թեհրան)

-Միքիա Աւանէսեան
-Վարագա Նազարեան
-Արիէլ Յարութիւնեան
-Սասուն Աւանէսեան
-Ռովելի Աւասափեան
-Էմանուէլ Մոնթէ Հաթամեան
-Արւին Զոհրաբեան
-Արսիան Մովսիսեան
-Արմօ Տէր-Մկրտչեան
-Արքա Մահմուդեան
-Ռոնի Սարգսեան
-Արէն Մարկոսեան

Մարզիչ՝ Ժորես Դիլանչեան

Պատասխանատու՝ Արիէլ Պօղոսեան

 

Երրորդ՝ Հայ մշակութային «Արարատ» կազմակերպութիւն (ՀՄԱԿ-Թեհրան)

-Սեւան Ունանեան
-Ռուդի Կարապետեան
-Վեդի Նազարեան
-Գէորգ Յարութի
-Քրիստիեան Իւսեֆի
-Արգին Մինասեանս
-Արւին Շահբազի
-Միրօ Բաբախանեանս
-Փատրիկ Շահնազարի
-Վեդի Աբրահամեան
-Էնրիկօ Տէր-Աւանէսեան
-Քրիստոֆեր Մինասեանս

Մարզիչ՝ Արթին Հաթամզադեհ

Պատասխանատու՝ Արին բաղրամեան

 

 Բասկետբոլ (տղ. երէց)

 Առաջին՝ Հայ Մ. Մ. «Արարատ» միութիւն (Նոր Ջուղա)

-Արթին Հայրապետեան
-Հերմոնդ մարկոսեան
-Շարա Ծատուրեան
-Վահագն Ղարիբեան
-Վահագն Մինասեան
-Մարտունի Խաչիկեան
-Մխիթար Խուդավերդեան
-Արութին Թահմազեան
-Ադրիան Ծատուրեան
-Արգին Ղարիբի
-Գառնի Դիլանչեան
-Սարհադ Դիլանչեան
-Մուշեղ Մովսիսեան

Մարզիչ՝ Հադի Արեֆ Զադեհ

Պատասխանատու՝ Արթուր Խաչիկ-Գրիգորեան եւ Ամին Արեֆ Զադեհ

 

Երկրորդ՝ Հայ մշակութային «Արարատ» կազմակերպութիւն (ՀՄԱԿ - Թեհրան)

-Արին Բաղրամեան
-Արւին Բաղրամեան
-Դերիկ Մանսուրեան
-Արգիշտ Մուսախանեան
-Ռոնի Բաղդասարեան
-Արէն Աւանէսեան
-Արութին Հարապետի
-Արթին Հաթամզադէ
-Րաֆֆի Տէր-Ղուկասեան
-Միրօ Ղազարի Մոգադամ
-Դրօ Տէր-Ղուկասեան

Մարզիչներ՝ Դրօ եւ Րաֆֆի Տէր-Ղուկասեաններ

Պատասխանատու՝ Ռաֆիկ Ալլահվերդեան

 

Երրորդ՝ Հայ մշակութային «Րաֆֆի» համալիր (Թեհրան)

-Միքիա Աւետեան
-Վարագա Նազարեան
-Արիել Յարթիւնեան
-Հայբերթ Մաթուսեան
-Ժորես Դիլանչեան
-Արքա Աւետեան
-Լէօ Առաքելեան
-Գեւիկ Ղարիբեան
-Դաւիթ Մումջիեան
-Լեմոէլ Շահբազեան
-Արութին Վարդանեան
-Սեւադա Քեշիշեան
-Արիս Խուդաղուլեան

Մարզիչ եւ պատասխանատու՝ Ժորես Դիլանչեան

 

Ֆուտբոլ

Առաջին՝ Հայ մշակութային «Արարատ» կազմակերթութիւն  (ՀՄԱԿ - Թեհրան)

-Էդիոն Ախթար
-Արգիշտի Աբուլեան
-Քաջայր Մահմուդի
-Սիոն Թորոսեան
-Ռուբիկ Խուդաբախշի
-Դիոն Խուդաբախշի
-ԱրթուրՊօղոսեան
-Լէօ Բաղդասարեան
-Հենրիկ Պետրոսեան
-Թեդի Զոհրաբի-Մասիհի
-Լէոնիդ Քէշիշեան
-Մենուա Բաբախանլու
-Դէյւիդ Բաղդասարեան
-Գեւիկ Մատթէոսեան

Մարզիչ՝ Գեւիկ Մատթէոսեան

Պատասխանատու՝ Արութին Այւազեան

 

Երկրորդ՝ Հայ Մ. Մ. «Արարատ» միութիւն  (Նոր Ջուղա 1)

-Նորւիկ Ալլահվերդեան
-Մասիս Ղազարեան
-Միրօ Ղազարեան
-Վանանդ Շիրւանեան
-Սեւադա Պետրոսեան
-Արամէ Եոնոքեան
-Արմօ Մինասեան
-Ռուբէն Մինասեան
-Նժդեհ Ծատուրեան
-Մենուա Արթունեան
-Շիրակ Օրոջեան
-Ալբրիկ Ղազարեան
-Հրատ Ղուկասեան
-Ռուբէն Իսաղուլեան
-Լէօ Սարեան

Մարզիչ՝ Էդօ Թորոսեան

Պատասխանատու՝ Հովիկ Աւետեան

 

Երրորդ՝ Հայ Մ. Մ. «Արարատ» միութիւն (Նոր Ջուղա 2)

-Օշին Տէր-Գրիգորեան
-Ժանօ Շահիջանեան
-Արսիս Աւանէսեան
-Դիւրէն Տէր-Սուքիասեան
-Հովիկ Վարդանեան
-Էդմոնդ Բաղդասարեան
-Անդրէ Օհանեան
-Արթին Թորոսեան
-Համլետ Պօղոսեան
-Գեւիկ Մկրտչեան
-Սեպուհ Շահբազեան
-Միշէլ Ղազարեան
-Մասիս Թորոսեան
-Մհեր Մինասեան

Մարզիչ՝ Համլետ Պօղոսեան

Պատասխանատու՝ Անդրէ Քալանթար-Օհանեան

 

Սեղանի թենիս (օր. երիտ. անհատական)

Առաջին- Աննա Քեշիշի՝  Հայ Մ. Մ. «Նայիրի» միութիւն

Երկրորդ- Ալին Քեշիշի՝ Հայ Մ. Մ. «Նայիրի» միութիւն

Երրորդ- Մաթիլդա Նոշադեան՝ Հայ Մ. Մ. «Սարդարապատ» միութիւն

Երրորդ- Փաթրիշիա Դանղեան՝ Հ.Մ.Ա.Կ.-ի Թաւրիզի մասնաճիւղ

 

Սեղանի թենիս (օրերէց անհատական)

Առաջին- Մինելի Տէր-Գէորգեան՝ Հայ մշակութային «Արարատ» կազմակերպութիւն

Երկրորդ- Անգինէ Դաւթեան՝ Հ.Մ.Ա.Կ.-ի Թաւրիզի մասնաճիւղ

Երրորդ- Էլւինա Անտոնեան՝ Հ.Մ.Ա.Կ.-ի Թաւրիզի մասնաճիւղ

Երրորդ- Արինէ Ղազարեան՝ Նոր Ջուղայի Հայ Մ. Մ. «Արարատ» միութիւն

 

Սեղանի Թենիս (տղ. երիտ. անհատական)

Առաջին- Արութին Թորոսեան՝ Ն. Ջ. Հայ Մ.Մ. «Արարատ» միութիւն

Երկրորդ- Ռոնի Մեհդիխանեան՝ Հ. Մ. «Արարատ» կազմակերպութիւն 

Երրորդ- Սէրօ Յարութիւնեան՝ Հ. Մ. «Սարդարապատ» միութիւն

Երրորդ- Արկատի Նազարեան՝ Հ. Մ. «Սարդարապատ» միութիւն

 

Սեղանի թենիս (տղ. երէց  անհատական)

Առաջին- Արսէն Տէր-Գէորգեան՝ Հայ մշակութային «Արարատ» կազմակերպութիւն 

Երկրորդ- Արին Ղարիբջանեան՝ Հ. Մ. Մ. «Նայիրի» միութիւն

Երրորդ- Մասիս Աւանէսեան՝ Հ. Մ. «Սարդարապատ» միութիւն

Երրորդ- Բենիա Ասլանեան՝ Հ. Մ. «Սարդարապատ» միութիւն

 

Սեղանի թենիս (օր. երիտ. խմբական) 

Առաջին-  Հ. Մ. Մ. «Նայիրի» միութիւն

-Աննա Քեշիշի
-Ալին Քեշիշի
-Մինելի Քեշիշի

Երկրորդ- Հ.Մ.Ա.Կ.-ի Թաւրիզի մասնաճիւղ

- Փաթրիշիա Դանղեան
-Ալինա Նաւասարդեան                  
-Էլին Մնացականեան
-Շաղիկ Աւանէս-Գէորգեան
-Էլին Վարդազարեան

Երրորդ-  Հ. Մ. «Սարդարապատ» միութիւն

-Արմիդա Գէորգեան
-Մաթիլդա Նոշադեան
-Արփա Խաչատրեան

Երրորդ- Ն. Ջ. Հայ Մ. Մ. «Արարատ» միութիւն

-Արեգա Յարութիւնեան
-Թենի Թահմազեան
-Նարէ Յակոբ Չաքեր
-Նարին Մասիհի

 

Սեղանի թենիս (օր. երէց. խմբական)

Առաջին- Հայ Մ. Մ. «Արարատ» միութիւն

-Արինէ Ղազարեան
-Անդրիա  Խաչատրեան
-Արեգա Յարութիւնեան
-Անաշիա Մելիքեան
-Գալիա Դիլանչեան

Երկորդ- Հ.Մ.Ա.Կ.-ի Թաւրիզի մասնաճիւղ

-Անգինէ Դաւթեան
-Էլւինա  Անտոնեան
-Էլին Մնացականեան
-Անայիս Ալէքսանեան

Երրորդ-  Հ. Մ. «Արարատ» կազմակերպութիւն

-Մելինէ Տէր-Գրիգորեան
-Աթրիս Շահվերդեան
-Մոնիկա Միրզախանեան

 

Սեղանի թենիս  (Տղ. երիտ. խմբական)

Առաջին- Հ. Մ. «Սարդարապատ» միութիւն

-Արկադի Նազարեան
-Վահէ Քեշիշեան
-ՍԷրօ Յարութիւնեան
-Բենիա Ասլանեան

Երկրորդ- Հայ Մ. Մ. «Արարատ» միութեան Շահինշահրի մասնաճիւղ

-Արիս Մուրադեան
-Մհեր Իսայեան
-Արւին Մինասքանեան
-Սեւակ Իսաղուլեան

Երրորդ- Ն. Ջ. Հայ Մ. Մ. «Արարատ» միութիւն

-Արութին Թորոսեան
-Սասուն Սիմոնեան
-Նժդեհ Սիմոնեան
-Թադէ Թահմազեան
-Միրօ Բաբումեան

 

Երրորդ-  Հ.Մ.Ա.Կ.-ի Թաւրիզի մասնաճիւղ

-Շարա Բաղդասարեան
-Էջմին Մնացականեան
-Միրօ Աբրահամեան
-Ժիրայր Աբրահամեան

 

Սեղանի թենիս (Տղ. երէց խմբական)

Առաջին- Հ. Մ. «Արարատ» կազմակերպութիւն

-Արսէն Տէր-Գէորգեան
-Արա Ասատրեան
-Դերիկ Աւագեան
-Ռոնի Մեհդիխանեան
-Թադէ Ղահրամանեան
-Արթին Յարութիւնեան

Երկրորդ- Հայ Մ. «Սարդարապատ» միութիւն

-Բենիա  Ասլանեան
-Մենուա Պետրոսեան
-ԼուդւիկՎարդանեան
-Մասիս Աւանէսեան

Երկրորդ- Ն. Ջ. Հայ Մ. Մ. «Արարատ» միութիւն

-Վահէ Խաչատուր
-Վահէ Յարութիւնեան
-Րաֆիկ Թորոսեան
-Դերենիկ Շահնազարեան
-Սասուն Սիմոնեան

Երրորդ-  Հ. Մ. Մ. «Նայիրի» Միութիւն 

-Ֆրեդրիկ Վարդանեան
-Արին Ղարիբջանեան
-Քէւին Շահվերդի

 

Սեղանի թենիս (Doublemix)

Առաջին- Հ. Մ. Մ. «Նայիրի» միութիւն

-Աննա  Քեշիշի
-Արին Ղարիբջանեան

Երկրորդ- Հայ Մ. Մ. «Արարատ» միութիւն

-Արինէ Ղազարեան
-Դերենիկ Շահնազարեան                          

Երրորդ- Հ. Մ. «Արարատ» կազմակերպութիւն

-Արա Ասատրեան
-Մինելի Տէր-Գէորգեան

Երրորդ՝ Հ.Մ.Ա.Կ-ի Թաւրիզի մասնաճիւղ

-Միրօ Աբրահամեան
-Փաթրիշիա Դանղեան 

Ն. Ջ. Հայ Մ. Մ. «Արարատ» միութեան
Թղթակից՝ Երանուշ Թահմազեան 

Յարակից լուրեր

Ամենաշատ ընթերցւած

Քւէարկութիւն

Կը յաջողւի՞ արդեօք Արմէն Սարգսեանին նոր որակ մտցնել ՀՀ քաղաքական կեանքում:

Եղանակ

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։