فا
Items filtered by date: شنبه, 10 شهریور 1397 - آلیک آنلاین

صبح امروز با حضور سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه و آلیستر برت معاون وزیر خارجه انگلیس در امور غرب و آسیا و شمال آفریقا دور جدید گفت‌وگوهای دوجانبه ایران و انگلیس برگزار شد.

Published in سیاسی

جیانی اینفانتینو رئیس فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) با ارسال نامه ای به مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران، از حضور تیم ملی فوتبال کشورمان در مسابقات جام جهانی 2018 روسیه تقدیر و تشکر کرد.

Published in ورزشی

عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی گفت: پس از تسلط دانش آموزان به زبان فارسی و بر اساس مفاهیم قانون اساسی، پرداختن به زبان های محلی هیچ گونه ایراد و اشکالی ندارد.

Published in اجتماعی

اعضای گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و ارمنستان روز گذشته با آرتسویک میناسیان وزیر اقتصاد ارمنستان دیدار و گفتگو نمودند.

رمضانعلی سبحانی فر ضمن تاکید بر ضرورت پیگیری و نهایی نمودن خط سوم انتقال برق میان ایران و ارمنستان بر آمادگی شرکت مپنا برای اجرای پروژه های برقابی، خورشیدی و بادی در ارمنستان تاکید نمودند.

واهرام باغداساریان رئیس گروه دوستی پارلمانی ارمنستان و ایران اظهار داشت: گروه دوستی پارلمانی ایران و ارمنستان در مجلس این کشور یکی از بزرگترین گروه های دوستی در مجلس ملی ارمنستان می باشد که نشانه تمایل جمهوری ارمنستان به توسعه روابط با جمهوری اسلامی ایران دارد.

Published in سیاسی

مسئول ارشد سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت: اتحادیه اروپا به همکاری میان همه اعضا و سایر کشورها ادامه می دهد تا ایرانی ها و اتباع ایرانی خارج از این کشور بتوانند به فعالیت های اقتصادی و تجاری خود ادامه دهند.

Published in سیاسی

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران که برای سفری دو روزه و دیدار با مقامات عالیرتبه پاکستان به این کشور سفر کرده بود، عصر روز گذشته اسلام آباد را به مقصد تهران ترک کرد.

Published in سیاسی

دور جدید گفت وگوهای دوجانبه ایران و انگلیس امروز با سفر آلیستر برت معاون وزیر خارجه انگلیس در امور غرب آسیا و شمال آفریقا به تهران آغاز می شود.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։