فا
Items filtered by date: یکشنبه, 08 مهر 1397 - آلیک آنلاین

آلیس ولز معاون وزیر خارجه آمریکا در آسیای مرکزی اعلام کرد: دولت دونالد ترامپ در برقراری صلح افغانستان، پیشرفت در تعامل با پاکستان و ادامه مذاکرات با مقامات هندی برای تحریم بندر چابهار ناامید شده است.

Published in سیاسی

واشنگتن پست به نقل از وزیر امور خارجه ایران نوشت، در صورتی که مکانیسم ویژه اروپا برای حفظ توافقنامه هسته ای کارایی نداشته باشد، ایران از این توافقنامه خارج می شود.

Published in سیاسی

اسقف اعظم سیبوه سرکیسیان صبح روز سه شنبه 3 مهرماه اعضای هیئت مجمع بین المجالس کشورهای مسیحی ارتدوکس را در تالار خلیفه گری ارامنه تهران به حضور پذیرفت.

بدنبال توسعه تعاملات فرهنگی و علمی بین دانشگاهها ی جمهوری اسلامی ایران و ارمنستان در سالهای اخیر، سومین گروه از دانشجویان ارمنی زبان فارسی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی ارمنستان عصر روز شنبه با بدرقه جناب آقای سجادی سفیر محترم کشورمان در ایروان عازم اصفهان گردیدند.

Published in اجتماعی
یکشنبه, 08 مهر 1397 10:03

جلسه در باغ دفاع مقدس

روبرت بیگلریان رئیس شورای خلیفه گری ارامنه تهران و هیئت همراه صبح روز سه شنبه  3 مهرماه با حضور در موزه دفاع مقدس با حاج بابایان مدیریت مالی این موزه دیدار و گفتگو کردند.

Published in سیاسی

محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران گفت اتهام زنی های تازه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی مبنی بر وجود تاسیسات مخفی هسته ای یاوه، پوچ و اشتباه است.

Published in سیاسی

چند روز بعد از نشست وزیران خارجه ایران و 1+4 در نیویورک، مقامات ارشد دستگاه دیپلماسی از رونمایی سازوکارهای تبادل بانکی و تجاری میان ایران و اروپا تا قبل از 13 آبان خبر دادند.

Published in سیاسی

«کارین کنایسل» وزیر امور خارجه اتریش برجام را «نتیجه اقدامات چندجانبه» خواند و گفت «خروج یکی از طرف ها» از این توافقنامه «اعتماد متقابل را تضعیف کرده» و روند «اعتمادسازی» را مختل می کند.

Published in سیاسی

منابع یمنی از حمله پهپادی ارتش و کمیته‌های مردمی به فرودگاه بین المللی دبی در پاسخ به جنایات مستمر ائتلاف سعودی اماراتی علیه ملت یمن خبر دادند.

Published in سیاسی

مجلس شورای اسلامی برای بررسی مسائل مهم کشور از جمله وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم جلسه غیر علنی برگزار کرد.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։