فا
Items filtered by date: چهارشنبه, 24 شهریور 1400 - آلیک آنلاین
چهارشنبه, 24 شهریور 1400 14:45

کرونا جان ۴۵۲ نفر دیگر را گرفت

مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت اعلام کرد: با فوت ۴۵۲ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جانباختگان کرونا در کشور به ۱۱۵ هزار و ۶۱۹ نفر رسیده است.

Published in اجتماعی

با حضور امام جمعه شهر پرند، فرماندهی سپاه استان تهران، فرماندار شهرستان رباط کریم، مسئولین شهرستان و تنی چند از اعضای هیات مدیره شهرک، مرکز واکسیناسیون شهرک صنعتی پرند واقع در کارخانه رازمیک خدابخشیان، یکی از کارآفرینان ارامنه رسما افتتاح شد.

Published in اجتماعی

کاظم غریب آبادی با تاکید براین نکته که جمهوری اسلامی ایران در برجام بدهکار کسی نیست تصریح کرد که آمریکا باید بدون تأخیر بیشتر و هرگونه پیش شرط، نقض تعهدات خود تحت توافق هسته ای و قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت را متوقف کند.

Published in سیاسی

محسن بهاروند با اشاره به خروج یکجانبه آمریکا از توافق هسته‌ای تصریح کرد که جمهوری اسلامی ایران به آمریکا اعتماد ندارد و احیای دوباره برجام نیازمند رفع عملی و قابل راستی آزمایی تحریم ها است.

Published in سیاسی

وزیر بهداشت از افزایش حجم ورود واکسن در کنار تامین واکسن های داخلی کرونا خبر داد و گفت: این هفته ایران رکورد تزریق واکسن کرونا را در جهان خواهد شکست.

Published in سیاسی

رییس جمهوری اصول دوازده‌گانه حاکم بر نقشه ملی پیشگیری و مقابله با فساد اداری و اقتصادی در دولت سیزدهم را به اعضای دولت و دستگاه‌های اداری و اجرایی ابلاغ کرد.

Published in سیاسی

تعدادی از هنرمندان تئاتر همزمان با روز سینما با واروژ کریم مسیحی، هنرمند سرشناس ارمنی تبار و بی‌حاشیه سینمای ایران دیدار کردند.

Published in فرهنگ و هنر

پس از وقفه چندباره سامانه املاک و اسکان که آخرین بار ۱۰ شهریور ماه رخ داد، این سایت از روز گذشته برای درج اطلاعات سکونتی در دسترس قرار گرفته است.

Published in اجتماعی

میخائیل اولیانوف گفت که سفر مدیرکل آژانس به تهران موید این واقعیت است که گفت‌وگو و دیپلماسی می‌تواند پیچیده‌ترین مسائل را حل کند.

Published in سیاسی

رییسی گفت: باید توجه کرد که ۸۸ درصد افراد بالای ۶۰ سال در کشور واکسن تزریق کرده‌اند. حال باید بدانیم که ۷۴ درصد مرگ و میرهای ما در این سن، مربوط به همین ۱۲ درصدی است که واکسن تزریق نکرده‌اند. این موضوع اثربخشی واکسن را نشان می‌دهد.

Published in اجتماعی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։