فا
Items filtered by date: دوشنبه, 15 شهریور 1400 - آلیک آنلاین
دوشنبه, 15 شهریور 1400 14:33

کرونا جان ۵۸۳ نفر دیگر را گرفت

مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت اعلام کرد: با فوت ۵۸۳ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جانباختگان کرونا در کشور به ۱۱۱ و ۲۵۷ نفر رسیده است.

Published in اجتماعی

سردار محمد پاکپور با اشاره به سوءاستفاده گروهک های تروریستی و مسلح از اقلیم شمال عراق برای ایجاد ناامنی در مناطق مرزی ایران تاکید کرد: ادامه این وضعیت برای ما قابل تحمل نیست و پاسخ لازم را به تروریست ها خواهیم داد.

Published in سیاسی

سخنگوی وزارت خارجه با بیان اینکه اخباری که از منطقه پنجشیر در افغانستان می رسد اخبار نگران کننده است و حملات دیشب به اشد وجه محکوم است، گفت: پنجشیر تنها راه حل سیاسی دارد و محاصره پنجشیر به هیچ وجه از نظر حقوق بین‌الملل و حقوق بشردوستانه قابل قبول نیست.

Published in سیاسی

وزیر بهداشت روسیه اعلام کرد: برای شکل گیری رویکردهای مشترک برای رفع محدودیت در سفر شهروندان واکسینه شده به کشورهای دیگر باید گروه ۲۰ و اروپا همه واکسن های مورد تایید را به رسمیت بشناسد.

Published in سیاسی

آرا شاوردیان در توئیتی به رونق مستقیم و غیر مستقیم بسیاری از صنایع با پویایی ساخت و ساز مسکن اشاره کرد.

Published in اقتصادی

بنابر تازه ترین آمارها، تاکنون  ۱۹۸ میلیون و ۶۳ هزار و ۹۸۳ نفر از مبتلایان به کووید-۱۹ در جهان بهبود یافته‌اند.

Published in اجتماعی

سخنگوی گروه طالبان اعلام کرد که این گروه استان پنجشیر آخرین مرکز نیروهای مقاومت را بطور کابل تصرف کرده است.

Published in سیاسی

دیدار حساس تیم‌های ملی برزیل و آرژانتین به حالت تعلیق درآمد تا فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) در خصوص این بازی تصمیم‌گیری کند.

Published in ورزشی

در گفت و گوی تلفنی عبدالله عبدالله با حسین امیر عبداللهیان، وی انتصاب وزیر امور خارجه کشورمان را تبریک‌ گفت و از مواضع تهران در دفاع از مردم افغانستان تقدیر کرد.

Published in سیاسی
دوشنبه, 15 شهریور 1400 08:51

انتصاب ها با حکم رئیس جمهور

با صدور احکام های جداگانه، دستیار اقتصادی رئیس جمهور، معاون اجرایی رئیس جمهور، رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور و رئیس موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی منصوب شدند.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։