فا
Items filtered by date: پنج شنبه, 15 مهر 1400 - آلیک آنلاین

حسین امیرعبداللهیان که به لبنان سفر کرده است، بعدازظهر پنجشنبه در نشست خبری مشترک با عبدالله بوحبیب همتای لبنانی خود درباره مذاکرات هسته ای و شرایط بازگشت ایران به مذاکرات افزود: معتقدیم مذاکره‌ای که حقوق و منافع ملت را تامین کند، مورد توجه ایران است.

Published in سیاسی

سخنگوی کرملین از احتمال دیدار روسای جمهور ایران و روسیه تا پایان سال جاری میلادی و آمادگی دو طرف برای این امر خبر داد.

Published in سیاسی

وزارت بهداشت اعلام کرد: در طول ۲۴ ساعت گذشته ۲۳۳ بیمار کووید-۱۹ در ایران جان خود را از دست دادند و مجموع جانباختگان این بیماری به ۱۲۲ هزار و ۱۲ نفر رسید.

Published in اجتماعی

حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران که به بیروت سفر کرده است، روز پنجشنبه در ادامه ملاقات های خود با مقامات لبنانی، با نجیب میقاتی نخست وزیر کشور میزبان نیز دیدار و گفت و گو کرد.

Published in سیاسی

حسین امیرعبداللهیان در نخستین سفر خود به بیروت به عنوان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، ضمن اعلام حمایت قوی جمهوری اسلامی از لبنان، از آمادگی تهران برای حمایت همه جانبه از لبنان بویژه در شرایط اقتصادی دشوار کنونی خبر داد.

Published in سیاسی

میشل عون رئیس جمهوری لبنان روز پنجشنبه در دیدار حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه ایران بر حمایت بیروت از تمهیدات تهران برای بهبود روابط با کشورهای منطقه حمایت کرد.

Published in سیاسی

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با میشل عون رییس جمهوری لبنان دیدار و گفت‌وگو کرد.

Published in سیاسی

مجید تخت روانچی سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد اظهار داشت: ایران متعهد به اجرای برجام است به شرط این که دیگر شرکای برجام تعهدات خود را انجام دهند و همه تحریم های ناعادلانه به سرعت و با امکان راستی آزمایی برداشته شوند.

Published in سیاسی

پربازدیدترین خبرها

نظرسنجی

Nothing found!

وضعیت هوا

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։