فا
Items filtered by date: چهارشنبه, 22 دی 1400 - آلیک آنلاین

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۲۵ بیمار کووید-۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۳۱ هزار و ۹۴۰ نفر رسید.

Published in اجتماعی

رئیس پلیس راهور ناجا گفت: کسانی که در دوران کرونا مجوز تردد داشته، اما جریمه شده اند، برای بخشودگی می‌توانند به مراکز راهنمایی و رانندگی مراجعه کنند.

Published in اجتماعی

سفیر قزاقستان در تهران با بیان اینکه آرامش به شهرهای این کشور بازگشته است، گفت: نیروهای حافظ صلح باید بعد از ۱۰ روز قزاقستان را ترک کنند چراکه خطر رفع و امنیت برقرار شده است.

Published in سیاسی

رئیس جمهور از اعضا و کارگزاران دولت خواست تا با نخبگان و صاحب نظران مرتبط با حوزه کاری خود، حتی کسانی که با سلیقه دولت مخالفت دارند، در ارتباط مستمر باشند و هیچ‌کدام از دستگاه‌های دولتی از ارتباط با جامعه نخبگانی مرتبط با حوزه مدیریت خود غفلت نکند.

Published in سیاسی

استاندار اصفهان با تاکید بر اینکه روابط با هموطنان ارامنه بر مبنای دوستی و برادری است، گفت: یکی از مهمترین اهداف و مکتبی که همه ادیان دنیا دنبال می‌کنند صلح و آرامش در سایه وحدت است.

آرا شاوردیان در توئیتی به سفرهای متعدد مدیرعامل یک بانک خصوصی به انگلیس اشاره کرد.

Published in سیاسی

بنابر تازه ترین آمارها، تاکنون ۲۶۱ میلیون و ۷۸۷ هزار و ۲۷ نفر از مبتلایان به کووید-۱۹ در جهان بهبود یافته‌اند.

Published in اجتماعی

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در دیدار با خانواده شهیدان بزرگوار جامعه ارامنه کشور هایگاگ و ادموند موسسیان اظهار کرد: اجر و پاداش خانواده های شهدا کمتر از شهیدان شاهد نیست.

Published in اجتماعی

وزیر خارجه فرانسه بدون اشاره به نقش غیرسازنده طرف های غربی در کند بودن روند مذاکرات وین ، روند این گفت و گوها «کند و بسیار کند» ارزیابی کرد.

Published in سیاسی

وزارت دفاع ارمنستان از کشته شدن سه سرباز و زخمی شدن دو سرباز خود در تبادل آتش در مرزهای مشترک با جمهوری آذربایجان خبر داد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։