فا
Items filtered by date: سه شنبه, 10 مرداد 1396 - آلیک آنلاین

محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان سیاست های خصمانه آمریکا علیه برجام را نشان دهنده تشدید بدعهدی و خصومت این کشور علیه ایران دانست و گفت: آنها نگرانی شدید دارند که برجام جمهوری اسلامی ایران را قدرتمندتر کرده و امکان مانور آنها را کم کرده است.

Published in سیاسی

اعضای اتحادیه اروپا تجارت با ایران را نعمتی برای اقتصاد خود می بینند. امانوئل مکرون از تاثیرات فرامنطقه ای تحریم های آمریکا علیه ایران انتقاد کرده و وزارت خارجه او خواستار واکنش هماهنگ اروپا به این اقدام واشنگتن شده است. از همین رو، فرانسه و به دنبال آن برخی دیگر از قدرت های اروپایی مثل آلمان و ایتالیا، متحد موگرینی در حفظ برجام خواهند شد.

Published in سیاسی

آندرانیک تیموریان با داشتن سابقه بازی در یک تیم از مشهد، ۳ تیم از تبریز (با احتساب گسترش فولاد) و ۴ تیم از تهران مجموعا در ۸ تیم تهرانی، ۳ تیم انگلستانی و ۲ تیم قطری و با برتن کردن پیراهن ۱۳ تیم باشگاهی دارای یک رکورد جالب در این زمینه باشد.

Published in ورزشی

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اعلام کرد که علی‌رغم تعطیلی دستگاه‌های دولتی در روز تحلیف رییس جمهور، طرح ترافیک و زوج و فرد در معابر پایتخت اجرا خواهد شد.

Published in اجتماعی

علی اکبر صالحی معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: ملتی ریشه دار است که تاریخ مکتوب از خود داشته باشد و اندک هستند ملت هایی که چند هزاره پا برجا باشند که یکی از آنها ما هستیم.

Published in سیاسی

سرکیسیان: ملت ارمنی نیز متاسفانه در مقطعی از تاریخ قربانی نوعی از پدیده بی سابقه بیگانه هراسی شد. یعنی بیش از یک و نیم میلیون ارمنی قتل عام شدند. متاسفانه سیاست ارمنی ستیزی از طرف برخی هم اکنون ادامه دارد و یکی از موانع عمده عدم حل و فصل نهایی مساله قره باغ کوهستانی محسوب می شود.

Published in سیاسی

دو نشست مذاکرات توسعه همکاری های آموزشی و پژوهشی با حضور هیات پارلمانی جمهوری اسلامی و مقام های مسئول ارمنستان روز گذشته در شهر ایروان پایتخت این کشور برگزار شد.

Published in اجتماعی

اعضای هیات نظارت در درجلسه هیات نظارت بر اجرای برجام به ریاست دکتر روحانی، بر نقض تعهدات آمریکا در برجام بخصوص مفاد بندهای ۲۶ و ۲۸ و ۲۹ تأکید داشته و بر ضرورت پاسخ مقتدرانه، متناسب و هوشمندانه جمهوری اسلامی ایران به موضع گیری های دولت آمریکا تاکید کردند.

Published in سیاسی

برنی سندرز سناتور مستقل آمریکایی با انتشار یک فایل ویدویی در حمایت از توافق هسته ای ایران، نوشت: افراد پیشرو باید بسیج شوند تا همچنان که از قانون خدمات درمانی اوباماکر دفاع کردیم، از توافق هسته ای نیز حفاظت کنیم.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։