فا
Items filtered by date: دوشنبه, 23 مرداد 1396 - آلیک آنلاین
دوشنبه, 23 مرداد 1396 15:01

بارش شهابی پرساوشی

Published in عکس منتخب

دولت آمریکا در زمینه اجرای توافق هسته ای گرچه شرارت هایی را انجام می دهد اما در رسیدن به خواسته های خود تنها و منزوی است، از این رو تلاش می کند تا هزینه های فروپاشی و خروج از برجام را به گردن ایران بیندازد.

Published in سیاسی

تلویزیون محافظه کار فاکس نیوز آمریکا که به دولت ترامپ نزدیک است، در یک گزارش کم سابقه، به شدت به ‏حکومت عربستان سعودی تاخت و ریاض را مسئول نخست تهدیدهای تروریستی در جهان خواند.

Published in سیاسی

اوشین ساهاکیان ملی پوش بسکتبال ایران با اشاره به صعود مستقیم تیم ملی به مرحله یک چهارم پایانی کاپ آسیا گفت: تیم ها با ترکیب قدرتمندی در این مسابقات شرکت کرده اند.

Published in ورزشی

روزنامه صهیونیستی «معاریو» روز گذشته فاش کرد که یک شرکت صهیونیستی به درخواست ارتش جمهوری آذربایجان، با هواپیماهای بدون سرنشین خود یک ایست بازرسی ارتش ارمنستان را نشانه گرفت.

Published in سیاسی

حضرت آیت الله خامنه ای در این حکم آیت الله سیّد محمود هاشمی شاهرودی را به ریاست و محسن رضائی را به دبیری مجمع تشخیص مصلحت منصوب کردند.

Published in سیاسی

سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان با بیان این که اسرائیل از پیروزی (مقاومت) و تحولات جاری در سوریه و نیز شکست گروه های تروریستی هم پیمان خود، سرافکنده شده است، تصریح کرد: اسرائیل مشتاق پیروزی داعش و جبهه النصره در سوریه است.

Published in سیاسی

سخنگوی دستگاه دیپلماسی تاکید کرد: دکتر ظریف به عنوان فردی کاملا حرفه ای و متخصص در حوزه روابط بین الملل و سیاست خارجی اعتقاد راسخ به هماهنگی و هم افزایی تمامی نهاد های ذیربط در حوزه مسائل خارجی داشته و دارند و این یکی از اصول پذیرفته شده و اولیه در حراست از کیان، منافع و امنیت ملی هر کشوری است.

Published in سیاسی

تیم ملی با این برد به طور مستقیم به جمع هشت تیم برتر رقابت‌ها صعود کرد و باید برای حضور در نیمه نهایی با برنده دیدار چین تایپه و لبنان بازی کند.

Published in ورزشی

وزیر کشور عراق در دیدار با عبدالرضا رحمانی فضلی همتای ایرانی خود گفت: محمدبن سلمان ولیعهد عربستان رسما از من درخواست کرده است تا عراق واسطه‌ای بین ایران و عربستان برای کاهش تنش ها باشد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։