فا
Items filtered by date: سه شنبه, 24 مرداد 1396 - آلیک آنلاین

رئیس جمهور در بخش پایانی صحبت‌های خود پس از طرح دفاعیات خود از وزرای پیشنهادی کابینه دولت دوازدهم خاطر نشان کرد: دولت دوازدهم و رئیس جمهوری با همه تلاش و انجام مشورت‌هایی توانستند ۱۷ نفر از وزرا را به مجلس معرفی کنند. امیدوارم مجلس شورای اسلامی نیز پس از انجام بررسی‌های خود به همه ۱۷ وزیر پیشنهادی رای اعتماد دهد و دولت اجازه شروع به کار خود را از نمایندگان مجلس دریافت کند.

Published in سیاسی

سخنگوی وزارت امور خارجه ایران گفت: تهران از گفت وگوی دوجانبه میان بغداد و اربیل استقبال خواهد کرد.

Published in سیاسی

مهدی اسماعیلی شهردار دلیجان گفت: جمعی از مسئولان این شهرستان به منظور عقد پیمان خواهرخواندگی با دیلیجان ارمنستان روز گذشته راهی این کشور شدند که این اتفاق فصلی نو را در روابط دو منطقه ایجاد می کند.

Published in اجتماعی

به گفته تیگران سرکیسیان رئیس هیئت مدیره کمیسیون اقتصادی اوراسیا، موافقتنامه موقت ایجاد منطقه آزاد تجاری بین اتحادیه اقتصادی اوراسیا و ایران ممکن است در سال ۲۰۱۷ به امضا برسد.

Published in اقتصادی

رییس جمهوری گفت: حراست از حقوق همه مردم را چه آنهایی که به من رأی دادند و چه آنها که دیگری را برگزیدند وظیفه خود می‌دانم و برای تأمین «آزادی، آرامش، امنیت و پیشرفت» که اهداف اساسی برنامه چهار ساله دولت است از همه نخبگان و صاحبنظران، مدیران و همه اقشار مردم در کشور مدد می‌جویم.

Published in سیاسی

میشائیل کلور برشتولد، سفیر آلمان در تهران، ضمن تشکر از فراهم نمودن فرصت این دیدار، از به رسمیت شناختن نسل کشی ارامنه مجلس آلمان بدون هیچ رأی مخالفی و پذیرش آن توسط رئیس جمهور آلمان ابراز مسرت نمود.

Published in سیاسی

نشست شورای بین دولتی اتحادیه اقتصادی اورآسیا با حضور نخست وزیران قزاقستان، قرقیزستان، ارمنستان، بلاروس، روسیه و رئیس هیأت مدیره کمیسیون اقتصادی این اتحادیه با امضای چندین سند چند جانبه به پایان رسید.

Published in اقتصادی

نخست وزیران قزاقستان و ارمنستان در «آستانه» دیدار و بر گسترش همکاری‌های تجاری و اقتصادی تأکید کردند.

Published in اقتصادی

«فرِسکوُ»؛ چهارمین جشنواره بین‌المللی هنر مدرن و فیلم‌های معنوی در روز 25 آگوست (سوم شهریور) افتتاح خواهد شد.

Published in فرهنگ و هنر
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։