فا
Items filtered by date: چهارشنبه, 25 مرداد 1396 - آلیک آنلاین

ادامه بررسی صلاحیت و برنامه های وزرای کابینه دوازدهم نیز به جلسه فردا پنجشنبه در مجلس موکول شد.

Published in سیاسی

سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه‌ای وزارت امور خارجه کشورمان در واکنش به انتشار گزارش وزارت امور خارجه آمریکا در خصوص آزادی‌های مذهبی در جهان گفت: جمهوری اسلامی ایران این گزارش را غیر واقع‌بینانه، بی‌پایه و اساس و مغرضانه می‌داند که تنها با هدف بهره‌برداری‌های خاص سیاسی تهیه شده است.

Published in سیاسی

سردار شریف با تأکید بر اینکه سپاه عملیات مستقل زمینی در سوریه نداشته است، گفت: انتقام سخت از داعش و تکفیری ها بواسطه شهادت شهید حججی و مدافعان حرم در دستور کار سپاه قرار داشته و در زمان مقتضی عملیاتی می شود.

Published in سیاسی

تیم ملی بسکتبال کشورمان ساعت 22:30 امشب به وقت تهران در چارچوب مرحله حذفی یک چهارم پایانی برابر لبنان میزبان قرار می گیرد.

Published in ورزشی

اسقف اعظم سیبوه سرکیسیان، خلیفه ارامنه تهران صبح روز گذشته نمایندگان مرکز تحقیقات امام علی (ع) را به حضور پذیرفتند.

در جلسه امروز مجلس شورای اسلامی تا این لحظه، نمایندگاه به بررسی صلاحیت حجت‌السلام والمسلمین سید محمود علوی وزیر پیشنهادی اطلاعات، مسعود کرباسیان وزیر پیشنهادی امور اقتصادی و دارایی، محمدجواد ظریف وزیر پیشنهادی امور خارجه و سیدحسن قاضی‌زاده‌هاشمی وزیر پیشنهادی بهداشت و درمان پرداختند.

Published in سیاسی

مقد‌ی شامیریان : «لباس، نزد‌یک‌ترین عنصر به بازیگر است و روی بد‌ن او می‌نشیند‌،؛ پس، خیلی می‌تواند‌ د‌ر د‌رک بهتر او ازسوی مخاطب کمک ‌کنند‌ه باشد‌».

Published in فرهنگ و هنر

سخنگوی دبیر کل سازمان ملل در واکنش به رویکردهای اخیر دولت آمریکا در رابطه با برجام گفت: از نظر دبیر کل این سازمان برجام یکی از برجسته ترین دستاوردهای دیپلماتیک برای حفظ صلح و امنیت جهان بوده و باید برای حفظ آن هر کاری که ممکن است، انجام داد.

Published in سیاسی

در ادامه انتقادها و واکنش ها به اظهارات رئیس جمهوری آمریکا پیرامون حادثه تروریستی شارلوتزویل و کوتاهی او در محکوم کردن نژادپرستان عامل آن، هشتگ ImpeachTrump (ترامپ را استیضاح کنید) ترند برتر جهانی توئیتر شد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։