فا
Items filtered by date: شنبه, 28 مرداد 1396 - آلیک آنلاین

رای گیری درباره صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم نیز در جلسه علنی فردا (یکشنبه) مجلس انجام خواهد شد.

Published in سیاسی

در جلسه امروز مجلس شورای اسلامی، نمایندگان به بررسی صلاحیت عباس آخوندی وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی، محمد شریعتمداری وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت و سیدعباس صالحی وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی پرداختند.

Published in سیاسی

در جریان سفر اکبر ترکان مشاور رئیس جمهوری و دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد تجاری و ویژه اقتصادی ایران به ارمنستان، یادداشت تفاهم همکاری میان شورای عالی مناطق مناطق آزاد تجاری و ویژه اقتصادی ایران و ارمنستان امضا شد.

Published in اقتصادی

سفیر روسیه در تهران با تاکید بر پایبندی ایران به برجام خاطرنشان کرد که در این شرایط اظهار نگرانی آمریکا بی‌دلیل بوده و این امر را در مذاکراتی که مسکو با واشنگتن خواهد داشت، گوشزد خواهد کرد.

Published in سیاسی

استیو بنن استراتژیست برکنار شده کاخ سفید در نخستین واکنش به اخراج خود گفت: ‏ریاست جمهوری ترامپ آنگونه که برایش جنگیده بودیم، به پایان رسید.‏

Published in سیاسی

تیم ملی بسکتبال کشورمان برای رسیدن به دیدار نهایی کاپ آسیا امشب و از ساعت ٢٢:٣٠ به مصاف کره‌جنوبی می‌رود.

Published in ورزشی

محسن خادم عرب باغی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس از امضای تفاهم نامه همکاری ایران و ارمنستان با محوریت این منطقه آزاد تجاری صنعتی با منطقه آزاد مغری خبر داد.

Published in اقتصادی

سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت که کار بررسی صلاحیت و رای اعتماد به ۱۷ وزیر پیشنهادی دولت تا فردا ظهر به اتمام خواهد رسید.

Published in سیاسی

اکبر ترکان مشاور محترم رئیس جمهور و دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد تجاری و ویژه اقتصادی کشورمان با واچه گابریلیان معاون نخست وزیر و وزیر اصلاحات همگرایی اقتصاد بین الملل ارمنستان ملاقات نمود.

صفحه1 از3
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։