فا
Items filtered by date: چهارشنبه, 11 مرداد 1396 - آلیک آنلاین

سید حسن نصرالله هم در این دیدار نقش مهم و بی بدیل مقام معظم رهبری در شناخت و مقابله با نقشه های شوم دشمنان علیه منطقه و جهان اسلام را مورد تاکید قرار داد و افزود: امروز موضوع مقاومت در فلسطین، سوریه و لبنان ارتباط مستقیم با ثبات و امنیت همگان در منطقه دارد.

Published in سیاسی

محمد جواد آذری جهرمی، معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اعلام شرایط رفع فیلتر یوتیوب و بلاگ‌اسپات در دانشگاه‌ها با نظر دادستان کل کشور خبر داد.

Published in اجتماعی

زهرا ساعی: این طرح که با عنوان دروازه های مشترک مرزی نیز از آن یاد می شود، مطابق با توصیه های کنوانسیون «کیوتو» و فصل هفتم کنوانسیون بین‌المللی ملل متحد در زمینه هماهنگ‌ سازی کنترل مرزی کالا است که با برنامه ریزی مسئولان کشور، در برنامه کاری گمرک جمهوری اسلامی ایران قرار گرفته است.

Published in اقتصادی

علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت برای مقابله با بدعهدی های آمریکا، در هیات نظارت بر اجرای برجام مجموعه ای از اقدامات در حوزه های مختلف تعیین شده که به صورت موازی و هماهنگ دنبال می شود.

Published in سیاسی
چهارشنبه, 11 مرداد 1396 13:08

دوستداران اشعار حافظ در ارمنستان

سید کاظم سجادی: مردم ارمنستان علاقمند به آموزش زبان فارسی هستند و تا کنون درخواست های متعدد از فرمانداران و استانداران ارمنستان را دریافت نموده ایم که خواهان راه اندازی کلاس های آموزش زبان فارسی هستند. به گفته ایشان به دلیل محدودیت اعتبارات قادر به عملیاتی نمودن همه این درخواست ها نبوده و سفارت توانسته است تعدادی از این مراکز را راه اندازی نماید.

Published in فرهنگ و هنر

محمد جواد ظریف: قدس شریف در نتیجه محاصره طولانی این شهر، ایست های بازرسی، نیروهای اشغالگر، شهرک سازی های غیرقانونی، اقدامات مسلحانه و خشن شهرک نشینان، تحقیر، تبعیض و سرکوب ساکنین فلسطین خفه شده است.

Published in سیاسی

تلاش ها و ابتکارهای ایران، روسیه و ترکیه در روند مذاکرات سوری به میزبانی آستانه پایتخت قزاقستان تاکنون به برقراری آتش بس فراگیر و طرح ایجاد چهار منطقه امن در سوریه منجر شده است که محورهای مختلف تحولات در این زمینه در مذاکرات مقام های ایرانی و روسی مورد بررسی قرار می گیرد.

Published in سیاسی

بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان اخیرا در واکنش به اظهاراتی که در خصوص برنامه موشک‌های ایران مطرح می‌شود، گفته بود: سیاست دفاعی مشروع ایران منطبق بر حقوق و مقررات بین المللی بوده و تحت هیچ شرایطی قابل مذاکره نیست.

Published in سیاسی

عبدالباری عطوان نوشت که تصاویر دست دادن وزرای خارجه ایران و عربستان بلافاصله در صفحات اجتماعی منتشر شد و محمد جواد ظریف وزیر خارجه ایران این اقدام همتای سعودی را عادی و حرکتی در عرف دیپلماتیک دانست وافزود دلیل این کار احترام متقابل و دوستی دیرینه‌ بوده است.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։