فا
Items filtered by date: یکشنبه, 29 مرداد 1396 - آلیک آنلاین

از انتصاب وزرای کابینه دولت دوازدهم تا انتصاب سرپرست وزارتخانه های بدون وزیر و روسای برخی سازمان های دولتی

Published in سیاسی

نمایندگان مجلس با رای اعتماد به ۱۶ وزیر پیشنهادی رئیس جمهور برای روحانی سنگ تمام گذاشته و تنها به ۱ وزیر پیشنهادی آن هم حبیب‌الله بیطرف برای وزارت نیرو رای اعتماد ندادند.

Published in سیاسی

رئیس جمهور بررسی وزرا در مجلس را در این دوره یک کار حرفه‌ای در این مجلس دانست.

Published in سیاسی

در پی تهدیدهای رسانه‌ای کشورهای تحریم‌ کننده قطر مبنی بر سرنگونی هواپیماهای مسافربری این کشور، مسئولان قطری به سازمان هوانوردی غیرنظامی بین‌المللی (ایکائو) شکایت کردند.

Published in سیاسی

آنانیا گوجانیان، نایب اسقف ارامنه اصفهان و جنوب ایران در سخنرانی خود با گرامیداشت روز بین‌المللی یادبود و گرامیداشت قربانیان ترور گفت: تروریسم و متعاقبا عوارضی که در پی آن پدید می‌آید مشکلات و مسائل عدیده‌ای هستند که دنیای کنونی با آن مواجه است. در حال حاضر تروریسم بیش از هر زمان امنیت اکثر کشورها را به مخاطره انداخته و باعث زیان‌های عظیمی شده است.

Published in اجتماعی

تیم ملی بسکتبال کشورمان با کسب پیروزی برابر کره جنوبی از مرحله نیمه ‌نهایی کاپ آسیا به دیدار فینال رسید. تیم ملی کشورمان در دیدار نهایی این دوره از مسابقات امشب و از ساعت ٢٢:٣٠ به وقت تهران به مصاف استرالیا می‌رود.

Published in ورزشی

مسعود سلطانی فر وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان مانند امیر حاتمی وزیر پیشنهادی دفاع هیچ مخالفی نداشت.

Published in سیاسی

بررسی صلاحیت ۱۷ وزیر پیشنهادی دولت دوازدهم در مجلس پایان یافت.

Published in سیاسی

مشاور رئیس جمهوری و دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد تجاری و ویژه اقتصادی ایران با اشاره به دستاوردهای سفر به ارمنستان، منطقه آزاد ارس را دروازه همکاری ایران و کشورهای حوزه قفقاز عنوان کرد.

Published in اقتصادی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։