فا
Items filtered by date: دوشنبه, 30 مرداد 1396 - آلیک آنلاین

آرتاشس تومانیان سفیر ارمنستان در تهران با رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی دیدار و بر افزایش تبادلات علمی بین دو کشور تاکید کردند.

Published in اجتماعی

سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به انجام تغییراتی در ساختار اداری وزارت خارجه که از سوی محمد جواد ظریف اعلام شد گفت: "تاپ چارت" وزارت امور خارجه مصوب شده است.

Published in سیاسی

دوغان آخانلی ۶۰ ساله، در آثار خود درباره قتل هراند دینک، خبرنگار ترکیه ای-ارمنی‌تبار در سال ۲۰۰۷ نوشته و همچنین آثاری درباره کشتار ارمنی‌ها به دست دولت عثمانی در سال ۱۹۱۵ دارد؛ کشتاری که سال گذشته پارلمان آلمان آن را قتل عام و نسل ‌کشی نامید.

Published in سیاسی

تیم ملی بسکتبال ایران در دیدار پایانی مسابقات کاپ آسیا به رغم شایستگی نتوانست از سد تیم‌ قدرتمند استرالیا عبور کند و نایب قهرمان این مسابقات شد.

Published in ورزشی

رئیس شورای خلیفه گری کل ارامنه آذربایجان با ارسال نامه ای به معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی از برگزاری آیین باداراک در چالدران و هماهنگی های انجام شده در این خصوص قدردانی کرد.

Published in اجتماعی

شکست های اخیر داعش در عراق و سوریه کشورهای اروپایی را با موج بازگشت تروریست ها به این قاره روبرو کرده است. تحلیلگران حوادث اخیر اسپانیا را نشانه ای از شدت گرفتن این چالش برای اروپا می دانند.

Published in سیاسی

محمدجواد ظریف در برنامه ای تلویزیونی اظهار کرد: ما امنیت خود را از مردم خود می گیرم و برای پیشرفت نگاه به داخل داریم و تلاش خواهیم کرد در دولت دوازدهم در حوزه دیپلماسی اقتصادی فعالتر باشیم.

Published in سیاسی

طبق توافق هسته ای، کاخ سفید باید هر سه ماه یک بار درباره پایبندی ایران به این توافق به کنگره گزارش بدهد. دولت تاکنون دوباره پایبندی ایران به این توافق را تایید کرده اما اخیرا نشانه هایی وجود دارد که می خواهد عدم پایبندی ایران به این توافق را اعلام کند.

Published in سیاسی

جری لوئیس کمدین آمریکایی که به «سلطان کمدی» معروف بود، روز گذشته در سن 91 سالگی درگذشت.

Published in فرهنگ و هنر
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։