فا
Items filtered by date: پنج شنبه, 02 شهریور 1396 - آلیک آنلاین

وزارت امور خارجه ارمنستان در واکنش به این خبر تاکید کرده است برای امضای هر گونه توافقنامه با اتحادیه اقتصادی اوراسیایی موافقت کلیه کشورهای عضو اتحادیه ضروری است.

کریستین کوشتیچان محقق ارشد بخش ادبیات نسخه‌های خطی عربی ماتنادران موفق شد فهرست 450 نسخه خطی فارسی که در مؤسسه نسخ خطی باستان ماتنادران نگهداری می‌شود را منتشر کند.

Published in فرهنگ و هنر

محسن محسنی نسب از اکران فیلم «شاخ کرگدن» که در ارمنستان، بلغارستان و اوکراین فیلمبرداری شده است در پاییز خبر داد و تاکید کرد این فیلم همه را شگفت‌زده می کند.

Published in فرهنگ و هنر

دکتر خانلری احداث خط لوله گاز ترانزیتی ایران از مسیر ارمنستان را امکان پذیر دانست و در عین حال عنوان کرد این طرح نیاز به بررسی همه جانبه دارد.

Published in اقتصادی

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه روز گذشته در دیدار با سرژ سرکیسیان همتای ارمنستانی خود بر ادامه همکاری های فعالانه دو کشور و تقویت این روند تاکید کرد.

Published in سیاسی

دهمین دور گفت‌وگوی دینی ایران و شورای جهانی کلیساها، اوایل سال 2019 میلادی در شهر ژنو سوئیس، برگزار خواهد شد.

Published in اجتماعی

سخنگوی وزارت امور خارجه حملات هواپیماهای عربستان سعودی به خوابگاه مسکونی در شهرستان ارحب در استان صنعا که منجر به کشته و مجروح شدن دهها نفر از شهروندان بیگناه یمنی شد را شدیدا محکوم و خواستار رسیدگی سازمان ملل متحد و نهادهای بین المللی به کشتار غیر نظامیان در این حملات شد.

Published in سیاسی

تنها چند ساعت پس از طرح ادعاهای نخست وزیر رژیم صهیونیستی علیه ایران در دیدار با رییس جمهوری روسیه، این کشور مواضع تکراری و ضد ایرانی بنیامین نتانیاهو را رد کرد.

Published in سیاسی

یکی از شعبه های فروشگاه زنجیره ای پاوندلند در منطقه چینگفورد در شمال غرب لندن دچار حریق شد.

Published in اجتماعی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։