فا
Items filtered by date: یکشنبه, 05 شهریور 1396 - آلیک آنلاین

داستان شهرداری و شهرداران تهران از کجا شروع شد و این ۵۸ شهردار چه کسانی بودند؟

Published in اجتماعی

ارنست مونیز وزیر انرژی آمریکا در دوره باراک اوباما رئیس جمهوری پیشین این کشور که در مذاکرات منجر به توافق هسته ای ایران نیز حضور داشته است، روز گذشته گفت که عقب نشینی دونالد ترامپ رئیس جمهوری کنونی از این توافق، موجب انزوای واشنگتن خواهد شد.

Published in سیاسی

مصطفی سلیمی تنها کاندیدای سرپرستی شهرداری تهران با اخذ 20 رأی موافق و یک رأی سفید تا زمان ابلاغ حکم نجفی به عنوان شهردار تهران، سرپرست شهرداری تهران شد.

Published in اجتماعی

رییس جمهور در مراسم تجدید میثاق دولت دوازدهم با آرمان‌های امام راحل در مرقد بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، ضمن گرامیداشت یاد امام راحل و شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت، گفت: دولت دوازدهم با تجربه، امید بیشتر و اراده‌ای مستحکم‌تر برای انجام مطالبات مردم آماده است.

Published in سیاسی

آخرین تحولات مربوط به عملیات تلعفر حاکی است که تنها دو محله در کنترل نیروهای داعش در این شهر باقی مانده و حیدر العبادی نخست وزیر عراق به زودی آزادسازی کامل تلعفر را اعلام خواهد کرد.

Published in سیاسی

تیم ملی ایران با تک مدال طلای حسن یزدانی در وزن 86 کیلوگرم که 10 امتیاز به همراه داشت و همچنین دو امتیاز یدالله محبی در وزن 125 کیلوگرم، یک امتیاز میثم نصیری در وزن 65 کیلوگرم و سه امتیاز مصطفی حسین خانی در وزن 70 کیلوگرم با 16 امتیاز در رده نهم قرار گرفت.

Published in ورزشی

این راهپیمایی از شارلوتزویل در ایالت ویرجینیا شروع می شود و روز چهارشنبه هفته آینده (15 شهریور) در شهر واشنگتن به پایان می رسد.

Published in سیاسی

حضرت آیت الله خامنه ای در بخش دیگری از سخنانشان، «حفظ جهت گیری و روحیه انقلابی و دینی در دیپلماسی» را مهم خواندند و تأکید کردند: باید در مسائل دیپلماسی به انقلاب خود افتخار کنیم و از عمل کردن به هنجارهای ملی یعنی هنجارهای برآمده از انقلاب، نظیر ایستادگی در مقابل استکبار، ظلم ستیزی و مخالفت با نظام سلطه، احساس عزت کنیم.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։