فا
Items filtered by date: پنج شنبه, 12 مرداد 1396 - آلیک آنلاین

مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری دوره دوازدهم صبح امروز در حسینیه امام خمینی(ره) با حضور مسئولان نظام و شخصیت‌های لشکری و کشوری و سفرای کشورهای خارجی برگزار شد و رهبر معظم انقلاب اسلامی با تنفیذ رأی ملت، حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی را به ریاست جمهوری اسلامی ایران منصوب کردند.

Published in سیاسی

رییس جمهور در مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری خود با بیان اینکه ما صدای مردم را بار دیگر شنیده ایم، تصریح کرد که باید به امید آنها توجه کنیم.

Published in سیاسی

مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری صبح امروز درحسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد و رهبر معظم انقلاب اسلامی با تنفیذ رأی ملت، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی را به ریاست جمهوری اسلامی ایران منصوب کردند.

Published in سیاسی

ژرژیک آبرامیان نماینده ارامنه اصفهان و جنوب کشور در مجلس گفت: به نظر می‌رسد بحث سهم خواهی در انتخاب اعضای کابینه مطرح نیست و اظهارنظرها بیشتر رایزنی و نوعی مشاوره به رئیس‌جمهور است.

Published in سیاسی

عده‌ای فکر می‌کنند نام «قره کلیسا»،‌ از کلمه ترکی «قرا» به معنی سیاه گرفته شده است. بخش شرقی کلیسا با سنگ سیاه ساخته شده است که باعث می‌شود برخی به اشتباه معنی آن را کلیسای سیاه بدانند اما ریشه کلمه «قره» در « قره کلیسا» واژه‌ی «کارا» در زبان باستانی مردم منطقه آذربایجان به معنی بزرگ و سنگین است و با کلمه «وانک» که برای کلیسای جامع به کار می‌رود هم‌خوانی دارد.

Published in اجتماعی

دیمیتری مدودف  نخست وزیر روسیه اعلام کرد: تحریم های جدید ضدروسی، اعلام جنگ تجاری واشنگتن علیه مسکو است و دیگر امیدی به بهبودی روابط وجود ندارد.

Published in سیاسی

چهار روز مانده به مراسم تحلیف، آخرین خبرها حاکی از آن است که نیمی از وزرای دولت یازدهم در دولت آینده یا جایی ندارند و یا مسئولیت وزارتخانه‌ دیگری را بر عهده خواهند داشت.

Published in سیاسی

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران گفت: آقای نجفی مایل است کاندیدای شهرداری مانده و برنامه جدی ارائه دهد و در صورتی که شورا استقبال کند، شهردار تهران شود.

Published in سیاسی

واسیلی نبنزیا نماینده دائم روسیه در سازمان ملل متحد در گفت‌وگو با خبرنگاران اعلام کرد این کشور، پرتاب موشک ماهواره بر سیمرغ توسط ایران را نقض توافق هسته ای این کشور با 1+5 نمی داند.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։