فا
Items filtered by date: یکشنبه, 15 مرداد 1396 - آلیک آنلاین

مراسم تحلیف دکتر روحانی برای دوره دوم ریاست جمهوری در حالی دیروز برگزار شد که حضور هیات هایی از کشورهای مختلف اروپایی و بخصوص فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا ، حامل پیام سیاسی مهم و یک رویارویی نمادین با آمریکا بخصوص در موضوع 'برجام' بود.

Published in سیاسی

طبق قوانین AFC‌ در صورتی که ۴ نماینده اصلی ایران برای لیگ قهرمانان آسیا در سال۲۰۱۷ موفق به اخذ مجوز حرفه‌ای نشوند، طبق جدول رده‌بندی، تیم‌های بعدی به AFC‌ معرفی خواهند شد.

Published in ورزشی

در این دور از مذاکرات حدود یکصد تعرفه از محصولات کشورهای عضو اتحادیه مذکور در مقابل یکصد و بیست و پنج محصول صادراتی جمهوری اسلامی ایران به کشورهای عضو اتحادیه برای اعطای تعرفه های ترجیحی در آینده نزدیک مورد توافق قرار گرفت.

Published in اقتصادی

رییس‌ جمهور با اشاره به موضوع قره‌باغ و با تأکید بر اینکه حل و فصل این مسأله فقط راه‌حل سیاسی دارد، اظهار داشت: برای جمهوری اسلامی ایران بسیار اهمیت دارد که در اطراف مرزهای خود، امنیت کامل داشته باشد و امیدواریم با تلاش و ابتکارات دو کشور همسایه ارمنستان و آذربایجان، شاهد پایان مسالمت‌آمیز این مسأله باشیم و معتقدیم چنانچه دو طرف از اراده جدی برای حل و فصل موضوع برخوردار باشند، راه‌حل‌های مناسبی هم برای آن در دسترس است.

Published in سیاسی

ایران و ارمنستان همواره با یکدیگر دارای ارتباط گسترده سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی بوده اند. کارشناسان بر این باورند که تعاملات این 2 کشور می تواند الگویی موفق از روابط 2 ملت کهن و دارای تمدن، فرهنگ بالا و ارزش های سنتی باشد چرا که تهران و ایروان در تمام عرصه ها به بهترین شکل با هم همکاری و تعامل داشته اند.

Published in سیاسی

بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه، پیام‌های دیپلماتیک مراسم تحلیف رییس‌جمهور را تشریح کرد.

Published in سیاسی

تیگران سرکیسیان رییس هیئت مدیره کمیسیون اقتصادی اوراسیا نیز در این دیدار با ابراز خرسندی از روند مذاکرات ایران و اتحادیه اقتصادی اوراسیا در خصوص توافق تجارت آزاد، اظهار امیدواری کرد هر چه زودتر این توافقنامه نهایی و برای امضاء آماده شود.

Published in سیاسی

نماینده ارامنه اصفهان و جنوب کشور و عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه دولت باید سازو کارهای لازمی برای دوران پس از درمان افراد معتاد اتخاذ کند، گفت: مبارزه با اعتیاد فراگیر است و مشکلات اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی باید در یک بسته مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرند.

Published in اجتماعی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։