فا
Items filtered by date: دوشنبه, 16 مرداد 1396 - آلیک آنلاین

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان می‌گوید بحث موشکی مسئله‌ای داخلی، دفاعی و بازدارنده است و هیچ مغایرتی با قطعنامه 2231 ندارد و هیچ ربطی به آمریکایی‌ها ندارد.

Published in سیاسی

ماه گرفتگی جزئی، نوع کمیاب تری از ماه گرفتگی‌ها هستند و در صورت رصد با تلسکوپ یا دوربین‌های دوچشمی، می‌توان دهانه‌هایی بر روی کره ماه دید که رفته رفته وارد سایه زمین می‌شود، برای ناظر فرضی روی کره ماه این پدیده به صورت یک خورشید گرفتگی دیده می‌شود.

Published in اجتماعی

قرارداد بزرگترین سرمایه گذاری تاریخ صنعت خودرو ایران بین رنو فرانسه و سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) با حضور محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت امضا شد.

Published in اقتصادی

در این درگیری دو تن از تروریست ها به هلاکت رسیدند و چهار تن دیگر از آنان زخمی شدند.

Published in سیاسی

تیم کشتی فرنگی جوانان ایران با سه مدال طلای پویا دادمرز، کرامت عبدولی و امین کاویانی نژاد در وزن های 50، 60 و 66 کیلوگرم، یک مدال نقره آرمان علیزاده در وزن 84 کیلوگرم و یک مدال برنز امین میرزازاده در وزن 120 کیلوگرم و با کسب 58 امتیاز برای نخستین بار عنوان قهرمانی جهان را از آن خود کرد.

Published in ورزشی

حضور پرتعداد کشورها در مراسم تحلیف، یک حرکت پرمعنا، دقیق، حساب‌شده و خردمندانه از سوی جامعه جهانی بود که می‌توان آن را بیانگر رویکرد ایران‌دوستی و ایران‌پذیری در برابر رویکرد ایران‌ستیزی و ایران‌هراسی از سوی جامعه جهانی تلقی کرد.

Published in سیاسی

وزارت خارجه سوریه روز گذشته در نامه ای به دبیرکل و رئیس شورای امنیت سازمان ملل متحد تاکید کرد: جنایت های برنامه ریزی شده ائتلاف غیرقانونی موسوم به بین المللی به سرکردگی آمریکا در حق ملت سوریه ادامه دارد.

Published in سیاسی

بانک مرکزی چاپ و انتشار هرگونه برگه تبلیغاتی را که تداعی کننده طرح واقعی اسکناس و چک پول رایج کشور باشد، ممنوع اعلام کرد.

Published in اجتماعی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։