فا
Items filtered by date: سه شنبه, 17 مرداد 1396 - آلیک آنلاین
سه شنبه, 17 مرداد 1396 15:27

روز خبرنگار گرامی باد

Published in عکس منتخب

رییس‌ جمهور در حکمی دکتر اسحاق جهانگیری را به عنوان معاول اول رییس جمهور در دولت دوازدهم منصوب کرد.

Published in سیاسی

اسامی و بخشی از سوابق نفرات لیست وزرای پیشنهادی رئیس‌جمهور روحانی به مجلس که نمایندگان مردم باید درباره اعتماد یا عدم اعتماد به آن‌ها تصمیم بگیرند.

Published in سیاسی

کارن خانلری در مراسم بزرگداشت شهدای آشوری که شب گذشته در محل انجمن آشوریان تهران برگزارشد، گفت: اجازه می خواهم که مراتب همدردی جامعه ارامنه را ابراز کرده و با افتخار بگویم که ما ارامنه درد مشترکی با آشوریان داریم و جمهوری ارمنستان شاید نخستین کشوری است که به صورت رسمی نسل کشی آشوریان را به رسمت شناخته و آن را محکوم کرده است.

Published in اجتماعی

تصویب آئین‌نامه داخلی بر ضد نسل‌کشی ارامنه در مجلس ترکیه پا را از سانسور حقیقت فراتر گذاشته و نمایندگان پارلمان ترکیه را در صورت نام بردن این واژه مجرم تلقی کرده است.

Published in سیاسی

رییس جمهوری در اجرای اصل ۱۳۳ قانون اساسی و ماده ۱۸۸ قانون آیین نامه داخلی مجلس وشورای اسلامی اسامی وزرای پیشنهادی برای دولت دوازدهم را به مجلس شورای اسلامی تقدیم کرد.

Published in سیاسی

اگر می خواهید بدانید که پسورد انتخابی شما قبلا هک شده است یا خیر این مطلب را مطالعه کنید و برای تست پسورد خود و ورود به این وب سایت اینجا کلیک کنید.

Published in اجتماعی

محمود صارمی مسئول دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی در افغانستان در 17 مرداد سال 1377 در مزار شریف به همراه 8 نفر از کارکنان سرکنسولگری ایران به دست طالبان به شهادت رسید. شورای فرهنگ عمومی کشور در اولین سالگرد این رخداد، هفده مرداد را به پاس قدردانی از این مقام در تقویم رسمی کشور «روز خبرنگار» نامید.

Published in اجتماعی

وزارت اطلاعات طی اطلاعیه ای اعلام کرد: سربازان گمنان امام زمان (عج) موفق شدند، یک گروه تروریستی وابسته به داعش که قصد انجام اقدامات تروریستی در استان های عمقی و شهرهای مذهبی کشور را داشت؛ طی سلسله عملیات ترکیبی اطلاعاتی شناسایی و قبل از هرگونه اقدام به همراه سلاح و مهمات بازداشت نمایند.

Published in سیاسی

فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز گذشته در حاشیه مجمع منطقه ای 'آ سه آن' در مانیل با وزیران امور خارجه آمریکا، روسیه و چین دیدار و بر اجرای کامل برجام تاکید کرد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։