فا
Items filtered by date: چهارشنبه, 18 مرداد 1396 - آلیک آنلاین

لئون مناساکانیان وزیر دفاع قره باغ در واکنش به ادعای ذاکر حسن اف وزیر دفاع جمهوری آذربایجان مبنی بر در اختیار داشتن سیستم های ضروری برای هدف قرار دادن موشک های اسکندر، تاکید کرد: "حتی پیشرفته ترین کشورهای جهان نیز قادر به هدف قرار دادن موشک های اسکندر نیستند."

Published in سیاسی

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران درباره کار با فدراسیون فوتبال ایران و رسیدن به جام جهانی به صحبت پرداخت.

Published in ورزشی

اسحاق جهانگیری با بیان این که کل دولت دوازدهم برای مقابله با چالش ها و قول هایی که آقای رییس جمهوری به مردم داده است، کارآمد است، اظهار کرد: برداشتم از کابینه این است که قادربوده هم برای تحقق وعده های رییس جمهوری و هم مقابله با چالش های پیش رو کار جدی انجام دهد.

Published in سیاسی

پلیس فرانسه اعلام کرد که یک فرد ناشناس با خودرو گروهی از نیروهای گشتی ارتش فرانسه را در شمال پاریس زیر گرفته که در این اقدام شش نظامی زخمی شده‌اند.

Published in سیاسی

فون در لاین وزیر دفاع آلمان تاکید کرد که دولت رجب طیب اردوغان همچنان کشور خو را از اتحادیه اروپا دور می کند. این تحولی در مسیر اشتباه است.

Published in سیاسی
چهارشنبه, 18 مرداد 1396 14:35

زمین لرزه 7 ریشتری در چین

Published in عکس منتخب

رییس جمهور در احکام جداگانه ای مسوولیت دو معاونت ریاست جمهوری و همچنین دستیار رییس جمهور در امور حقوق شهروندی را به زنان واگذار کرد.

Published in سیاسی

خبرگزاری فرانسه امروز گزارش داد که ترکیه کار احداث دیوار مرزی با ایران را آغاز کرده است.

Published in سیاسی

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو با بیان اینکه از امشب ایستگاه دروازه دولت شبانه‌روزی می‌شود، گفت: مسافران فرودگاه امام خمینی (ره) می‌توانند از این ایستگاه وارد خط ۱ شده و به فرودگاه امام خمینی (ره) دسترسی پیدا کنند.

Published in اجتماعی

به اعتقاد کارشناس امور ارمنستان تغییر در ساختار کمیسیون مشترک ایران و ارمنستان و ایجاد اندیشکده بررسی روابط دو کشور در جهت ایجاد تحرک در روابط تجاری و اقتصادی دو کشور ضروری می باشد.

Published in اقتصادی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։