فا
Items filtered by date: یکشنبه, 12 شهریور 1396 - آلیک آنلاین

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان، با رد گزارش جدید حقوق بشری اسما جهانگیر گفت: این گزارش را به رسمیت نمی شناسیم و معتقدیم رویکردهای سیاسی و گزینشی به تضعیف جایگاه و شان حقوق بشر در جهان می انجامد.

Published in سیاسی

نخستین دستگاه چاپ در ایران در دوران صفویه در منطقه جلفای اصفهان توسط کشیشان ارمنی راه اندازی شد و همچنین اولین کتاب ها نیز در این منطقه و توسط پیشوای مذهبی کلیسای وانک به چاپ رسید.

نشریه اشپیگل خبر داده است که ترکیه در بهار امسال درخواست ضبط دارایی‌های هواداران فتح‌الله گولن را به آلمان ارائه کرده اما این درخواست از سوی مقام‌های آلمانی رد شده است.

Published in سیاسی

کره‌شمالی در بیانیه‌ای که از تلویزیون رسمی این کشور پخش شد، انجام ششمین آزمایش هسته‌ای را تایید کرد و آن را موفقیت آمیز خواند.

Published in سیاسی

علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم پرسپولیس در کنار رونالدو، آسنسیو، دنی آلوز، مارک بارترا، پائولو دیبالا، هنریک مخیتاریان، کاسیمیرو، پوگبا، هوملز، سرخیو راموس قرار دارد.

Published in ورزشی

افرادی که به صورت مداوم ورزش می‌کنند باید از موارد خاصی آگاهی داشته باشند تا نتیجه‌ بهتری از ورزش کردن خود بگیرند و ضرری به سلامت آنها وارد نشود.

Published in ورزشی

جو یونگ چول نماینده کره شمالی در کنفرانس خلع سلاح سازمان ملل در ژنو تاکید کرد: نیروی هسته ای بازدارنده پیونگ یانگ هرگز مورد مذاکره قرار نخواهد گرفت.

Published in سیاسی

دستور ترامپ در مورد تخلیه و ترک این کنسولگری که قدیمی ترین مرکز استقرار روس ها در آمریکا محسوب می شود، تازه ترین بخش در مناقشه دیپلماتیک بین واشنگتن و مسکو است.

Published in سیاسی

این بمب هیدروژنی تماما ساخت کره شمالی است و از کشور خارجی کمکی گرفته نشده است.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։