فا
Items filtered by date: چهارشنبه, 18 مهر 1397 - آلیک آنلاین

وکلای ایران در دومین روز دادگاه رسیدگی به شکایت تهران از واشنگتن در نقض عهدنامه مودت از طریق تصرف غیرقانونی 2 میلیارد دلار از دارایی های بانک مرکزی، آمریکا را متهم کردند که برای فرار از پاسخگویی به موارد اتهامی، ایران را به حمایت از تروریسم متهم می کند.

Published in سیاسی

با اعلام تصمیم نیکی هیلی برای کناره‌گیری از سمت نمایندگی آمریکا در سازمان ملل، گمانه‌زنی‌های مختلفی از جانشینان وی مطرح شده است.

Published in سیاسی

طبق نظر کاربران سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) علی کریمی به عنوان بهترین هافبک تاریخ جام ملت های آسیا انتخاب شد.

Published in ورزشی

رسانه‌های ترکیه در ساعات اولیه صبح امروز (چهارشنبه) تصاویر و اسامی ۱۵ سعودی را منتشر کردند و نوشتند، مقامات ترکیه به ارتباط آنها با ناپدید شدن روزنامه‌نگار و نویسنده سعودی در کنسولگری عربستان در استانبول ظنین هستند.

Published in سیاسی
چهارشنبه, 18 مهر 1397 15:00

معرفی کتاب؛ «عملیات نِمِسیس»

رمان مستند و تاریخی «عملیات نِمِسیس» نوشتة ایساک یونانسیان پژوهشگر مسایل قفقاز و ترکیه از سوی نشر معارف منتشر گردید.

Published in سیاسی

سفیر انگلیس در تهران با بیان اینکه به‌ عنوان سفیر یک کشور اروپایی متعهد به روابط تجاری در قالب برجام با ایران هستیم، گفت: اروپایی‌ها در حال ایجاد یک سیستم بانکی برای حل مشکلات ارتباطی با ایران هستند.

نیکی هیلی، سفیر آمریکا در سازمان ملل در حالی که انتظار می رفت جامعه بین الملل را با سیاست های ایالات متحده هماهنگ کند با منزوی شدن کشورش و زهر خند جهانی به سیاست های یکجانبه گرایانه ترامپ دراجلاس اخیر شورای امنیت وادار به ترک کرسی خود در این نهاد شد.

Published in سیاسی

نماینده ایران در سازمان ملل متحد، وضع تحریم ها و خروج آمریکا از پیمان های بین المللی را تهدید جدی اصول منشور این سازمان و نقض نظم حقوقی دانست و خواستار پاسخ سریع و قاطع جامعه بین المللی نسبت به آن شد.

Published in سیاسی

بهرام شفیع، مجری برنامه با سابقه ورزش و مردم در بیمارستان بهمن تهران درگذشت.

Published in اجتماعی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։