فا
Items filtered by date: پنج شنبه, 26 مهر 1397 - آلیک آنلاین

در این دیدار سفیر کشورمان پیشنهاد برگزاری جشنواره های خیریه با همکاری همسرشان و خانم هاکوبیان و سایر همسران سفراء مقیم در این کشور را بمنظور حمایت از بیماران سرطانی و نیازمند ارائه داد که مورد استقبال خانم هاکوبیان قرار گرفت و مقرر شد ساز و کار این پیشنهاد در اولین فرصت بررسی و اجرایی شود.

Published in اجتماعی

سفیر کشورمان در لاهه گفت: با توجه به قرار دیوان، همه کشورها باید از همکاری یا کمک به آمریکا در اعمال تحریم‌های یکجانبه در حوزه‌هایی که در مورد آنها قرار صادر شده، خودداری کنند.

Published in سیاسی

در بازدید نمایندگان ایکوفوم از موزه "آرداک مانوکیان" توضیحات جامعی از سوی سید احمد محیط طباطبایی رئیس ایکوم ایران، هارمیک آودیان عضو شورای خلیفه گری ارامنه تهران و همچنین کشیش هاکوپ کشیشیان ارائه گردید.

Published in اجتماعی

روزنامه ینی شفق ترکیه اعلام کرد: مشعل سعد البستانی یکی از اعضای تیم 15 نفره ترور که برای قتل خاشقچی به استانبول اعزام شده بود، در جریان یک تصادف ساختگی کشته شد.

Published in سیاسی

وزیر کشور در پی ربایش 14 نفر از مرزبانان ایرانی توسط اشرار تروریست، در نامه ای به همتای پاکستانی خود خواستار انجام تعهدات امنیتی این کشور در مقابله با تروریست های شرور و به کارگیری تمام تلاش ها برای آزاد سازی مرزبانان ایرانی شد.

Published in سیاسی

معاون وزیر امور خارجه روسیه با اعلام مخالفت کشورش با گسترش تحریم های آمریکا علیه ایران اعلام کرد: آمریکا از هیچ اقدامی برای فشار آوردن به کشورهایی که از سیاست این کشور پیروی نمی کنند، کوتاهی نمی کند.

Published in سیاسی

سیدعباس عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان و مدیر سیاسی وزارت خارجه آلمان با بحث و بررسی در مورد آخرین وضعیت اجرای برجام بر ضرورت اجرایی شدن هرچه سریعتر راهکارها به ویژه کانال ویژه مالی این سند تاکید کردند.

Published in سیاسی

وزیر توسعه اقتصادی روسیه با تاکید بر اینکه 'عملا امکان حذف ایران از بازار نفت وجود ندارد'؛ اعلام کرد: موضع اصولی مسکو در زمینه نفت؛ حفظ همه صادرکنندگان است.

محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان نوشت: اعتیاد آمریکا به تحریم از کنترل خارج شده است.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։