فا
Items filtered by date: یکشنبه, 29 مهر 1397 - آلیک آنلاین

خانلری تاکید کرد: نباید هیچ محدودیتی برای رسانه ها در روایت کردن اعتراضات بر اساس مفاهیم بنیادین قانون اساسی که آزادی بیان را یکی از اصول مردم سالاری دینی می‌داند؛ اعمال کرد.

Published in اجتماعی

ژرژیک آبرامیان، عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس اعتقاد دارد گاهی برخورد با مفاسد اقتصادی نیازمند سرعت عمل دستگاه قضایی است از این رو مجلس در حوزه تدوین قانون تلاش شده تا برخورد با اخلال گران تسهیل شود.

Published in اجتماعی

در پی اظهارات خلاف واقع نماینده مردم محترم مشهد در مجلس شورای اسلامی دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دولت ضمن ابراز تاسف از ادامه این رفتار ناپسند و خلاف اخلاق اسلامی آقای کریمی قدوسی این اظهارات را تکذیب و توضیحاتی ارائه کرد.

Published in سیاسی

دکتر جهانگیری با بیان اینکه هدف اصلی آمریکاییها در ۱۳ آبان تحریم بانک های ایران و درآمدهای نفتی است، گفت: در ماه های اخیر هرچه توانسته اند به کشورهای دیگر فشار آورده اند تا با ما همکاری نداشته باشند. برخی کشورها همکاری خود را قطع کرده اند و برخی نیز این کار را انجام نداده اند و البته شرکای تجاری جدید نیز برای خود پیدا کرده ایم.

Published in سیاسی

مقام‌های ترکیه به این مظنون هستند که جسد خاشقجی را مثله کرده‌اند اما یک مقام سعودی که خواست نامش فاش نشود، گفته است که جسد خاشقجی را داخل فرشی پیچیده و به یک "همدست محلی" تحویل داده شد تا از شرش خلاص شود.

Published in سیاسی

شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) به انجام تماس های مشکوک با سرشماره های بین المللی اشاره و اعلام کرد، پاسخگویی به این تماس ها هزینه های زیادی به مشترکان تحمیل می کند.

Published in اجتماعی

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با بیان اینکه کاخ سفید با اغراض سیاسی به کشورهای دیگر اتهام می زند، گفت: ادعای دخالت ایران در انتخابات کنگره آمریکا نادرست و برگرفته از توهمی ناشناخته است.

Published in سیاسی

فدریکا موگرینی، رییس سیاست خارجی اتحادیه اروپا اعلام کرد که این اتحادیه خواهان انجام تحقیقات و بررسی کامل، معتبر و شفاف درباره پرونده قتل جمال خاشقجی است.

Published in سیاسی

موج عظیم مخالفان خروج انگلیس از اتحادیه اروپا، بعدازظهر روز گذشته با راهپیمایی در خیابان‌های لندن که منجر به قفل شدن مناطق مرکزی پایتخت شد، اعتراض خود را به سردمداران برگزیت و دولت محافظه‌کار ترزا می به نمایش گذاشتند.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։