فا
Items filtered by date: پنج شنبه, 03 آبان 1397 - آلیک آنلاین

با قطعی شدن رفتن سیدمحدعلی افشانی از شهرداری تهران قرار است شهردار جدید تهران (سومین شهردار در دوره پنجم شورای شهر تهران) انتخاب شود.

Published in سیاسی

مهندس عسگری سرپرست هیات اعزامی نخبگان و مخترعین جوان ایرانی (استارت آپ) عصر روز گذشته با سید کاظم سجادی سفیر کشورمان در ایروان ملاقات نمود.

Published in اجتماعی

در این دیدار امکانات دو کتابخانه مورد بررسی قرار گرفت و طی آن مسئولان تمایل خود را در خصوص تبادل اطلاعات و ایجاد همکاری های بیشتر اعلام داشتند.

سفیر جمهوری اسلامی ایران درلندن با اشاره به اینکه آمریکا در برجام بر سر دوراهی قرارگرفته، عنوان کرد که این کشور «یا با ادامه نقض برجام و حقوق بین‌الملل کماکان خود را بی‌اعتبار کند یا با برگشتن به برجام، به توافقی بین‌المللی که خود آن را امضا کرده است، پایبند باشد».

Published in سیاسی

نماینده ایران در کمیته سوم مجمع عمومی سازمان ملل متحد، مشروعیت و امنیت ایران را برگرفته از صدا و رای مردم دانست و گفت: در تلاش ایرانیان برای حفظ و ارتقای حقوق بشر، هیچ جایی برای بازیگران بیگانه نیست.

Published in سیاسی

عادل عبدالمهدی با کسب رای اعتماد پارلمان عراق، بطور رسمی نخست وزیر قانونی این کشور شد.

Published in سیاسی

نخبگان جوان کشورمان در همایش علمی و فناوری که امروز در محل سفارت کشورمان در ایروان برگزار خواهد شد، نسبت به ارائه طرح ها و ابداعات خود اقدام خواهند نمود.

Published in اجتماعی

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با بیان اینکه این اتحادیه و سازمان ملل مدافع گفت و گو و همکاری هستند، تاکید کرد که دو سازمان به حمایت از برجام ادامه می دهند.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։