فا
Items filtered by date: شنبه, 05 آبان 1397 - آلیک آنلاین
شنبه, 05 آبان 1397 15:14

برداشت چای قرمز

Published in عکس منتخب

رئیس جمهور هدف از ایجاد مشکلات اقتصادی و جنگ روانی را مایوس کردن ملت از آینده دانست و با با بیان اینکه دولت با تمام توان معتقد است با هدایت رهبری و حمایت مردم از مشکلات عبور می کنیم، تصریح کرد: در عرصه های سیاسی، اقتصادی و اجتماعی همه باید کنار هم آمریکار را به زانو در آوریم.

Published in سیاسی

جلسه رای اعتماد و بررسی صلاحیت وزیران پیشنهادی امور اقتصادی و دارایی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، راه و شهرسازی و صنعت، معدن و تجارت دقایقی پیش با حضور حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری در مجلس شورای اسلامی آغاز شد.

Published in سیاسی

سید کاظم سجادی کشورمان در ایروان روز گذشته با یرواند خوندگاریان، رئیس دیوان عالی جمهوری ارمنستان ملاقات نمود.

Published in سیاسی

نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد می گوید برای نخستین بار در سطح مجمع عمومی این سازمان، قرار موقت دیوان بین المللی دادگستری را علیه آمریکا تشریح کردیم و از همه خواستیم در برابر عمل ضد انسانی واشنگتن بایستند.

Published in سیاسی

عبدالناصر همتی از بررسی جزئیات ایجاد کانال مالی اروپا با ایران در بروکسل خبر داد و گفت: پیمان دوجانبه پولی میان دو طرف ایجاد شده و صادرکنندگان می‌توانند ارز حاصل از صادرات خود را دریافت کنند.

Published in اقتصادی

سفیر کشورمان لغو روادید بین ایران و ارمنستان را یکی از گام های بزرگ طی سالهای اخیر دانستند که زمینه مناسب برای فعالیت های ایرانیان در حوزه های مختلف تجاری، بازرگانی، صادرات و واردات در  این کشور و حوزه اورآسیا را فراهم نموده و باعث آشنایی بیشتر مردم این منطقه با فرهنگ و تمدن ایرانی و بالعکس گردید.

Published in اجتماعی

عضو هیات رییسه مجلس گفت: جلسه رای اعتماد به وزیران پیشنهادی امور اقتصادی و دارایی، صنعت، معدن و تجارت، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و راه و شهرسازی در دو نوبت عصر و شب امروز شنبه مجلس برگزار می شود.

Published in سیاسی

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با انتقاد از سفر نخست وزیر رژیم صهیونیستی به عمان گفت: این رژیم در پی ایجاد اختلاف میان کشورهای مسلمان و سر پوش نهادن بر 70 سال غصب و تجاوز و کشتار مردم مظلوم فلسطین است.

Published in سیاسی

در دیدار رایزن علمی فرهنگی ارمنستان با رییس واحد بین الملل و مدیر دفتر همکاری های علمی بین المللی دانشگاه، طرفین بر توسعه روابط علمی و دانشگاهی دوجانبه تأكید كردند.

Published in اجتماعی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։