فا
Items filtered by date: یکشنبه, 06 آبان 1397 - آلیک آنلاین

مهلت اعلامی بانک مرکزی برای تعویض دسته چک های قدیمی با چک های «صیادی» به پایان رسید و از امروز (ششم آبان) تبادل چک های غیرصیادی در سامانه چکاوک ممنوع شده است.

Published in اقتصادی

معاون اول رییس جمهور با تاکید بر اینکه آمریکا به هیچ وجه قادر نخواهد بود فروش نفت ایران را متوقف کند، گفت: امروز بی سابقه‌ترین میزان ذخایر ارزی در کشور وجود دارد و مردم بدانند در ۱۳ و ۱۴ آبان ماه که آمریکایی‌ها برای آن روزشمار تعیین کرده اند، هیچ اتفاق جدیدی رخ نخواهد داد.

Published in سیاسی

رییس جمهور با استناد به اصول هشتاد و هفتم و یکصد و سی و سوم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و در احکام جداگانه ای، ۴ وزیر جدید را که موفق شدند روز گذشته رای اعتماد مجلس شورای اسلامی را کسب کنند، منصوب کرد.

Published in سیاسی

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با تشریح فرآیند انتخاب شهردار در دور جدید اعلام کرد که 22 آبان شهردار تهران انتخاب می شود.

Published in سیاسی

فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرد که بنا دارد سیستم VAR (کمک داور ویدئویی) را در ورزشگاه های سراسر کشور راه اندازی کند.

Published in ورزشی

رهبران روسیه، آلمان، فرانسه و ترکیه در بیانیه مشترکی در پایان نشست استانبول درباره سوریه بر حمایت از حاکمیت و وحدت این کشور و آمادگی برای مشارکت در برقراری صلح و ثبات در سوریه تاکید کردند.

Published in سیاسی

معاون امور مطبوعاتی و اطلاع ‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با تکذیب شایعات چند روز اخیر درباره احتمال برگزاری نمایشگاه مطبوعات در سال جاری، از برگزار نشدن قطعی این نمایشگاه خبر داد.

Published in اجتماعی

رضا رحمانی با ۲۰۳، فرهاد دژپسند با ۲۰۰، محمد شریعتمداری با ۱۹۶ و محمد اسلامی با ۱۵۱ رای به ترتیب به عنوان وزیران صنعت، معدن و تجارت، اقتصاد و امور دارایی، وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی و مسکن، راه و شهرسازی، توانستند رای اعتماد مجلس را کسب کنند.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։