فا
Items filtered by date: شنبه, 14 مهر 1397 - آلیک آنلاین

کارن خانلری، نماینده مردم ارامنه در مجلس با تاکید بر اینکه «علاوه بر نکات منفی که مخالفان این لوایح مطرح می‌کنند، برخی نکات مثبت هم دارد»، تصریح کرد: «در ملاقات‌های دیپلماتیک و گروه‌های دوستی، کشورهایی مثل روسیه و بلاروس که با ما روابط استراتژیک دارند می‌گویند اگر FATF تصویب شود یکسری تحریم‌های مالی ما تعدیل می‌شود و این نکته قابل توجهی است ولی باید به موارد منفی آن هم دقت کرد».

Published in سیاسی

ژان کلود یونکر رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا تاکید کرد که این اتحادیه باید به تعهدات خود در برجام متعهد بماند.

Published in سیاسی

روزنامه چینی مدعی شد که رئیس گم شده پلیس بین الملل به دلایل نامعلوم به محض ورود به چین بازداشت شده و تحت بازجویی دولت این کشور است.

Published in سیاسی

نادیا مراد زنی 25 ساله از تبار کردهای ایزدی عراق و دکتر دنیس موکوگه جراح 63 ساله از جمهوری دموکراتیک کنگو مشترکا برنده جایزه نوبل صلح شدند و هر دو جایزه خود را به قربانیان خشونت های جنسی علیه زنان تقدیم کردند.

Published in اجتماعی

محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد که آمریکا یک مذاکره کننده قابل اعتماد نیست و ایران اشتیاقی به گفت وگو با آن کشور ندارد.

Published in سیاسی

منابع عراقی از نجات ابوبکر البغدادی سرکرده گروه تروریستی داعش از هلاکت در حمله موشکی اخیر ایران علیه مواضع تروریست‌ها در سوریه خبر دادند.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։