فا
Items filtered by date: پنج شنبه, 10 آبان 1397 - آلیک آنلاین

ژرژیک آبرامیان، عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: تعیین تکلیف وضعیت زندانیان افغان بسیار کار درستی است که خوشبختانه با حضور وزیر دادگستری افغانستان در ایران پیگیری می‌شود و امیدواریم به کشورشان برگردند و جزای کارشان را در کشور خودشان تحمل کنند.

Published in اجتماعی

نیکول پاشینیان تنها نامزد پست نخست وزیری ارمنستان است، البته از نمایندگان مجلس ملی خواسته تا به وی رای اعتماد ندهند تا پارلمان کنونی منحل شده و انتخابات پیش از موعد پارلمانی در این کشور برگزار شود.

Published in سیاسی

مایا کوتسیانچیچ سخنگوی فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز گذشته در اظهاراتی اعلام کرد: کماکان به حمایت خود از برجام ادامه می‌دهیم.

Published in سیاسی

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: دولتهای اروپایی اجازه ندهند عناصر ثالث که مخالف روابط رو به گسترش ایران و اتحادیه اروپا هستند، سناریوهای مخرب از پیش تعیین شده خود را پیش ببرند.

Published in سیاسی

سید حسین موسویان دیپلمات سابق هسته ای ایران درباره تحریم های آمریکا علیه ایران می نویسد: تحولات منطقه و رویکرد اروپا به نفع یکجانبه گرایی ترامپ نیست و بعید است تحریم های جدید با افزایش تنش های خاورمیانه، واشنگتن را در دستیبابی به اهدافش علیه ایران نزدیک تر کند.

Published in سیاسی

محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران در توئیتی که به نظر می ‌رسد در اشاره به ادعای جدید دانمارک علیه ایران باشد، نوشت: تلاش‌های لجوجانه موساد برای پرونده‌ سازی‌، تنها عزم ما را برای ارتباط سازنده با جهان راسخ‌تر می‌کند.

Published in سیاسی

دادستان کل ترکیه روز گذشته اعلام کرد که جمال خاشقجی، روزنامه نگار عربستانی پیش از آنکه بدنش تکه تکه شود، خفه شده بود.

Published in سیاسی

اتریش روز گذشته اعلام کرد که این کشور نیز همچون آمریکا و مجارستان از پیوستن به پیمان مهاجرت جهانی سازمان ملل متحد خودداری می کند.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։