فا
Items filtered by date: دوشنبه, 28 آبان 1397 - آلیک آنلاین

سخنگوی وزارت امور خارجه، خبر استعفای محمد جواد ظریف را یک شایعه هدف دار جهت تضعیف وزارت خارجه و شخصیت رییس دستگاه دیپلماسی دانست و گفت: وزیر امور خارجه با قوت و اقتدار به انجام وظایف خود مشغول است.

Published in سیاسی

فدریکا موگرینی امروز پیش از نشست مقامات اتحادیه اروپا در مورد زمان اجرای سازوکار ویژه مالی این اتحادیه با ایران گفت: این سازوکار باید 'هر چه زودتر' اجرا شود.

Published in سیاسی

جرمی هانت وزیر خارجه انگلیس که بامداد امروز وارد تهران شده بود، با محمد جواد ظریف همتای ایرانی خود دیدار کرد.

Published in سیاسی

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی برای مالکان خودرو و موتور سیکلتی که کارت سوخت خود را گم کرده‌اند از سوم آذرماه ضرب‌الاجل ۲۱ روزه برای ثبت درخواست دریافت کارت سوخت جدید تعیین کرده است.

Published in اقتصادی

رئیس جمهور سفر به استان آذربایجان غربی و دیدار با مردم این استان را افتخاری بزرگ برای دولتمردان دانست و گفت: همه ما به ایران و آذربایجان به عنوان سنگر بزرگ حفاظت از ایران بزرگ، افتخار می‌کنیم.

Published in سیاسی

هلگا اشمیت معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا امروز پیش از نشست وزرای خارجه کشورهای عضو اتحادیه اروپا، با مدیران سیاسی سه کشور اروپایی آلمان، انگلیس و فرانسه در مورد ساز و کار مالی ویژه ایران گفت و گو خواهد کرد.

Published in سیاسی

کنفدراسیون فوتبال آسیا اسامی نامزدهای برترین‌های سال آسیا را اعلام کرد که نامی از علیرضا بیرانوند در آن دیده نمی‌شود.

Published in ورزشی

مشاور رییس جمهوری در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی با اشاره به اینکه نفرت پراکنی در جامعه، دشمنی با مردم است، گفت: عده ای بدخواه به دنبال برهم زدن همزیستی بین اقوام ایرانی و نفرت پراکنی در جامعه هستند و این عامل خطرناک مانع پیشرفت کشور است.

Published in سیاسی

محمد جواد ظریف گفت: افرادی که نسبت به اظهاراتم اعلام نظر کردند در مورد محتوای اصلی آن صحبت کنند، نه محتوایی که خودشان ساخته اند.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։