فا
Items filtered by date: شنبه, 03 آذر 1397 - آلیک آنلاین
شنبه, 03 آذر 1397 14:13

رالی جاده ابریشم

Published in عکس منتخب

رییس جمهوری گفت: حاضریم با همه توان از منافع مردم عربستان در برابر تروریسم و دشمن منطقه و ابرقدرت ها دفاع کنیم، همانطور که به کمک مردم عراق، سوریه، افغانستان و یمن شتافتیم و از شما ۴۵۰ میلیارد دلار هم نمی خواهیم و به شما اهانت هم نمی کنیم.

Published in سیاسی

وزیران امور خارجه کشورهای آسیای میانه و مقام های ارشد اتحادیه اروپا در بیانیه مشترکی ضمن تاکید بر اهمیت حفظ و حمایت از تمام جوانب برجام از پایبندی ایران به تعهدات خود در توافق هسته ای 1+5 استقبال کردند.

Published in سیاسی

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در پایان سفر خود به ایتالیا تاکید کرد که جامعه بین الملل از سیاست های یکجانبه گرایانه آمریکا خسته شده است.

Published in سیاسی

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران جدول زمان‌بندی و شیوه دریافت کارت سوخت المثنی را اعلام کرد.

Published in اجتماعی

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در پیامی به صدمین برد این تیم واکنش نشان داد.

Published in ورزشی

جمهوری اسلامی ایران در چهارمین کنفرانس بازنگری کنوانسیون سلاح‌های شیمیائی در شهر لاهه، ادعای آمریکا درباره مخفی‌کاری در زمینهٔ تسلیحات شیمیایی را بی‌اساس خواند.

Published in سیاسی

جمعی از اساتید دانشگاه های کشور لهستان با یوناتن بت کلیا و کارن خانلری نمایندگان آشوریان و ارامنه در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کردند.

Published in اجتماعی

کنفرانس بین المللی گفت و گوهای مدیترانه ای و خاورمیانه ای با حضور نمایندگانی از 56 کشور جهان در رم برگزار شد و وزیر امور خارجه کشورمان در این کنفرانس سخنرانی کرد.

Published in سیاسی

شرکت سامسونگ کره جنوبی ضمن تایید ابتلای شماری از کارگرانش به بیماری های کشنده مانند سرطان، از قربانیان حوادث کاری و خانواده های کسانی که در حین کار دچار بیماری های مختلف شده و جانشان را از دست داده اند، عذرخواهی کرد.

Published in اجتماعی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։