فا
Items filtered by date: دوشنبه, 05 آذر 1397 - آلیک آنلاین

انتخابات هیات رئیسه فراکسیون هوافضا و هوانوردی برگزار شد که بر اساس آن اختیاری کنسویه یزد به عنوان رئیس و ساداتی نژاد و احمدی لاشکی به عنوان نواب رئیس انتخاب شدند.

Published in اجتماعی

سخنگوی وزارت امور خارجه با تاکید بر این که روابط ایران با اکثر کشورهای منطقه و همسایگان معقول، متعادل، مبتنی بر همکاری، گفت‌وگو و احترام است، خطاب به احمد ابوالغیط گفت: شما دبیر کل اتحادیه عرب هستید و نه مبلّغ سیاست‌های کشورهایی خاص.

Published in سیاسی

امیر دریادار حسین خانزادی اعلام کرد که نیروی دریایی، ناوشکن‌های «سهند» و «دنا» و ناوشکن تغییر یافته «دماوند» را تا پایان سال 97 به آب خواهد انداخت.

Published in سیاسی

به گزارش مرکز لرزه نگاری کشوری موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران، روز گذشته زمین لرزه ای به قدرت 6.4 ریشتر ساعت 20 و 7 دقیقه و 31 ثانیه حوالی سرپل ذهاب در استان کرمانشاه را لرزاند.

Published in سیاسی

پس از دو سال مذاکرات فشرده میان انگلیس و اتحادیه اروپا، سرانجام رهبران 27 کشور اروپایی روز گذشته درنشست فوق العاده در بروکسل توافقنامه خروج انگلیس از اتحادیه اروپا و بیانیه همکاری های آینده میان دو طرف را تائید کرده و یکی از گام های اصلی برگزیت را برداشتند.

Published in سیاسی

سخنگوی وزارت امور خارجه اقدام گروه های تروریستی در حمله شیمیایی اخیر به مناطق مسکونی در حلب را به شدت محکوم کرد.

Published in سیاسی

وزیر امور خارجه ایران در حساب توییتری خود با انتقاد از سکوت غرب درخصوص حملات شیمیایی به حلب نوشت: حمله شیمیایی زمانی باید محکوم شود که ادعا شود توسط دشمن انجام شده و نه یک متحد.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։