فا
Items filtered by date: چهارشنبه, 10 مرداد 1397 - آلیک آنلاین

با مشارکت بنیاد فرهنگی هنری رودکی، آیین نکوداشت وارطان ساهاکیان آهنگساز و مدرس پیشکسوت موسیقی کشورمان شب گذشته با حضور تعدادی از مخاطبان و هنرمندان در تالار وحدت تهران برگزار شد.

Published in فرهنگ و هنر

سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه به دولت جدید ارمنستان که مبارزه‌ علیه فساد را آغاز کرده است و افراد نزدیک به دولت سابق طرفدار روسیه در آن درگیر هستند، به شدت هشدار داد.

Published in سیاسی

سخنگوی وزارت خارجه ارمنستان با اشاره به سفر رئیس‌جمهور و وزیر خارجه ترکیه به باکو و اظهارات آن‌ها در مورد قره‌باغ، بر عدم آمادگی ترکیه برای عادی‌سازی روابط با ارمنستان تأکید کرد.

Published in سیاسی

معاون پارلمانی رییس جمهوری گفت: اینکه نماینده سوال کننده از رییس جمهوری انصراف دهد و مجددا سوال خود را مطرح کند در هیچ جای قانون پیش بینی نشده و چنین کاری در این مرحله، خلاف قانون اساسی است.

Published in سیاسی

پیروان ادیان مختلف در اصفهان که به نصف جهان و یا شهر گنبدهای فیروزه ای مشهور است، از قرن ها پیش تاکنون با صلح و صفا در کنار یکدیگر زندگی مسالمت آمیزی را سپری کرده اند.

Published in فرهنگ و هنر

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز خود طرح تشکیل وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی را بررسی و با 137 رای موافق، 41 رای مخالف، یک رای ممتنع از مجموع 195 نماینده حاضر تصویب کردند.

Published in سیاسی
چهارشنبه, 10 مرداد 1397 11:46

سوال از رئیس‌جمهور اعلام وصول شد

سوال ۸۰ نماینده از رئیس جمهور در پنج محور اعلام وصول شد.

Published in سیاسی

بهرام قاسمی، سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان تاکید کرد تحریم و فشار نقطه مقابل گفتگو است که نیازمند احترام متقابل و پایبندی به تعهدات بین المللی است.

Published in سیاسی

عضو تیم آمریکا در مذاکره هسته ای ایران با ابراز تردید در جدیت پیشنهاد رئیس جمهوری آمریکا برای گفت وگو با ایران گفت ترامپ و وزیر خارجه وی درباره شرط برای مذاکره با ایران سخنان متناقضی می گویند.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։