فا
Items filtered by date: سه شنبه, 30 مرداد 1397 - آلیک آنلاین

کارن خانلری گفت: اگر امکانات آموزشی همچون مدارس هوشمند به همه مناطق و استان‌ها ارائه نشود، بحث عدالت آموزشی را مختل می کند؛ چراکه نوع مدرسه در کنکور، دانشگاه و آینده دانش‌آموزان به شدت تاثیرگذار است.

Published in اجتماعی

ربیس جمهوری گفت: عدم بازدارندگی دفاعی یعنی چراغ سبز به دشمن و همه موظف هستیم امنیت، قدرت و عزت ملت ایران را با کمترین هزینه تامین کنیم.

Published in سیاسی
سه شنبه, 30 مرداد 1397 14:44

بیانیه محکومیت

Published in سیاسی

ادریس الجزیری، گزارشگر ویژه حقوق بشر و اقدامات قهری یکجانبه سازمان ملل، اعمال مجدد تحریم‌های یکجانبه آمریکا علیه کشورمان را «نامشروع»، «ظالمانه» و «مضر» دانست.

Published in سیاسی

رئیس سازمان امنیت ملی ارمنستان در دیدار با سفیر کشورمان در ارمنستان، ضمن اشاره به اهمیت روابط با تهران، از اقدام‌های در حال اجرا برای توسعه همکاری‌های بیشتر دوجانبه خبر داد.

Published in سیاسی

تحقیق و تلاش شبانه روزی متخصصان صنعت هوایی به ثمر نشست و نخستین هواپیمای بومی جنگنده پیشرفته مجهز به سامانه های اویونیک و کنترل آتش پیشرفته بومی نسل 4 با نام مبارک «کوثر» امروز سه شنبه همزمان با 31 مرداد سالروز صنعت دفاعی، به پرواز درآمد.

Published in سیاسی

مدیرعامل مرکز آزاد تجاری ایران در ارمنستان از امضاء​ تفاهم نامه انتقال بخشی از صنعت تکمیلی ایران به ارمنستان و حذف تعرفه گمرکی کالای ایرانی در صورت صادرات کالا از این کشور خبر داد.

Published in اقتصادی

با ابلاغیه صادره از سوی استاندار تهران، ساعات کار ادارات و دستگاه‌های استان تهران از اول ‌شهریور ماه به روال سابق برمی‌گردد.

Published in اجتماعی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։