فا
Items filtered by date: شنبه, 03 شهریور 1397 - آلیک آنلاین

سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری روز سه‌شنبه (ششم شهریور 97) برای پاسخ به سوال نمایندگان در خانه ملت حضور می یابد.

Published in سیاسی

آنگلا مرکل روز گذشته در کنفرانس خبری با حضور نیکول پاشینیان نخست وزیر ارمنستان عنوان کرد: ما آماده هستیم مسئولیت حل و فصل صلح آمیز مناقشه ناگورنو قره باغ را برعهده بگیریم.

Published in سیاسی

مرکل در سخنان روز گذشته، برای اجتناب از تنش‌های احتمالی با ترکیه، از واژه «نسل‌کشی» برای اشاره به کشته‌‌شدگان حادثه سال ۱۹۱۵ استفاده نکرد. 

Published in سیاسی

رئیس جمهور با تأکید بر تداوم قدرتمند راه و سیره امام خمینی(ره) تصریح کرد که دولت بار دیگر با آرمان‌های امام راحل عهد می‌بندد که استوارتر از همیشه در راه خدمت به مردم گام بردارد و مطمئن هستیم که خداوند هم یاور و ناصر ملت بزرگ ایران خواهد بود.

Published in سیاسی

در ملاقات سید کاظم سجادی سفیر کشورمان در ایروان با آرتور داویتیان دادستان کل ارمنستان، موضوع ارتقاء سطح همکاری های نهادهای قضایی و دادستان های کل دو کشور مورد گفتگو و تبادل نظر قرار گرفت.

Published in سیاسی

«جی.پی مورگان» و «سیتی بانک» به عنوان دو بانکی هستند که تاکنون ترامپ را در راستای اعمال تحریم های بانکی علیه ایران تنها گذاشته اند.

Published in اقتصادی

نمایندگان ایران در ششمین روز بازی های آسیایی 2018 با کسب 2 مدال طلای تاریخ ساز کبدی و 2 نقره در رشته آبی، برگ دیگری بر افتخارات کاروان در جاکارتا افزودند تا جایگاه چهارمی کشورمان در جدول رده بندی با مجموع 31 نشان همچنان حفظ شود.

Published in ورزشی

رئیس جمهوری روسیه گفت: با تلاش و مشارکت کشورهای ذینفع دیگر در حل مساله سوریه از جمله ایران و نیز همکاری با سازمان ملل و کشورهای اروپایی و آمریکا توانستیم در حل بحران سوریه به پیشرفت جدی دست یابیم.

Published in سیاسی

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: بودجه 18 میلیون یورویی اروپا مربوط به همکاری های ایران با نهاد اتحادیه اروپایی است و ربطی به بسته اقتصادی پیشنهادی اروپا که قرار است در چارچوب برجام ارائه شود، ندارد.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։