فا
Items filtered by date: یکشنبه, 14 مرداد 1397 - آلیک آنلاین

دکتر حسن صالحی معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران روز گذشته با سیدکاظم سجادی سفیر کشورمان در ارمنستان در محل دفتر مرکزی این سازمان دیدار کرد.

Published in اقتصادی

عبدالناصر همتی، رئیس کل بانک مرکزی امشب ساعت 22:45 دقیقه در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری جزئیات بسته ارزی بانک مرکزی را تشریح می‌کند.

Published in اقتصادی

سردار شریف از قدردانی فرمانده کل سپاه از یگان‌های شرکت کننده در رزمایش اقتدار دریایی سپاه و تاکید وی بر ارتقای آمادگی های دفاعی برای مقابله با ماجراجویی های دشمنان خبر داد.

Published in سیاسی

نماینده مردم تهران گفت که براساس بسته جدید ارزی، نرخ ارز مسافرتی تغییر خواهد کرد و به نرخ ارز آزاد نزدیک می‌شود.

Published in اقتصادی

مدل سفارشی ایران ایر قادر است 70 نفر را تا مسافت یک هزار و 528 کیلومتر جا به جا کند و به دلیل استفاده از موتورهای ملخی بسیار کم مصرف، ایمن و پیشرفته بوده و هزینه های عملیاتی آن به شدت پایین و مقرون به صرفه است.

Published in اقتصادی

شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ برای اعمال خاموشی‌های برنامه ‌ریزی ‌شده احتمالی امروز ۱۴ مرداد ماه ۹۷ جدول جدیدی منتشر کرد.

Published in اجتماعی

سخنرانی زنده رئیس جمهوری ونزوئلا در یک مراسم نظامی در حالی قطع شد که گزارش های اولیه حاکی از انفجار چندین پهپاد حاوی مواد منفجره در محل این سخنرانی است.

Published in سیاسی

معاون دبیرکل انجمن توسعه تجارت فرهنگی چین به ارتباطات فرهنگی وهمکاری های اقتصادی دو تمدن بزرگ کشورش و ایران اشاره کرد و گفت: سطح فعلی مناسبات فرهنگی دو طرف کافی نیست و روابط فرهنگی تهران و پکن باید ارتقا یابد.

Published in اقتصادی

اولین مرحله از تحریم‌های یک جانبه آمریکا علیه ایران که در چارچوب برجام در سال ۹۴ تعلیق شده بود، بر اساس فرمان اجرایی رییس‌جمهوری آمریکا در روز ۱۸ اردیبهشت سال جاری (۸ می) روز دوشنبه ۱۵ مرداد اجرایی می‌شود.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։