فا
Items filtered by date: سه شنبه, 16 مرداد 1397 - آلیک آنلاین

یکی از متخصصین نیروی هوا فضای سپاه به تشریح جزئیاتی از نحوه عملکرد موشک کروز هواپایه سپاه با برد 1500 کیلومتر و قابل نصب بر روی هواپیمای سوخو 22، پرداخت.

Published in سیاسی

فدریکا موگرینی، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا می‌گوید تمامی شرکت‌های کوچک و متوسط را به افزایش تجارت با ایران و در ایران به عنوان بخشی از چیزی که برای اروپا اولویتی امنیتی است، تشویق می‌کنیم.

Published in سیاسی
سه شنبه, 16 مرداد 1397 12:01

دلار ۴۲۰۰ تومانی برگشت

با اجرایی شدن بسته جدید ارزی، دلار رسمی که تا ۴۴۰۰ تومان پیش رفته بود، بار دیگر با کاهش بیش از ۲۰۰ تومانی امروز به ۴۲۰۰ تومان برگشت.

Published in اقتصادی

یوری خاچاتوروف، دبیر کل سازمان پیمان امنیت جمعی پس از بازداشت توسط دولت ارمنستان، با پیگیری‌های مسکو از زندان آزاد و به روسیه بازگشت.

Published in سیاسی

شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ برای اعمال خاموشی‌های برنامه ‌ریزی ‌شده احتمالی امروز ۱۶ مرداد ماه ۹۷ جدول جدیدی منتشر کرد.

Published in اجتماعی

محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به ادعای دولت دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در مورد حمایت از مردم ایران، اظهار داشت که دورویی آمریکا حد و مرزی ندارد.

Published in سیاسی

المار مامدیاروف وزیر امور خارجه جمهوری آذربایجان گفت: دولت باکو برای ادامه مذاکرات اثر بخش در زمینه حل مسالمت آمیز مناقشه قره باغ آماده است.

Published in سیاسی

تیم خاتم اردکان با کسب عنوان قهرمانی در جام باشگاه های آسیا، نماینده قاره آسیا در رقابت های جام باشگاه های جهان 2019 خواهد بود.

Published in ورزشی

رییس‌جمهوری با بیان اینکه اساس تحریم مربوط به سه ماه آینده است، تصریح کرد: طی سه ماه آینده آمریکا می‌خواهد در نفت و مبادلات بانکی وارد عمل شود. در این زمینه قولی که اروپا، چین و روسیه به ما دادند این است که بتوانند هم برای فروش نفت و هم برای حفظ روابط بانکی ما با دنیا ایستادگی کنند.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։