فا
Items filtered by date: دوشنبه, 25 آذر 1398 - آلیک آنلاین

علی ربیعی گفت: دولت قاطعانه از عملکرد همه وزرای خود دفاع می‌کند و از منتخبین مردم می‌خواهد در کنار هم به دولت کمک کنند که از این مرحله عبور کنیم.

Published in سیاسی

نمایشگاهی با عنوان محصولات ایرانی در آستانه سال نو میلادی و با حضور شرکت‌های ایرانی در ایروان برگزار شده است.

Published in اقتصادی

تارنمای شبکه خبری سی ان ان در گزارشی نوشت: در صورتی که تنها ۲۰ سناتور جمهوری‌خواه به صف استیضاح کنندگان ترامپ ملحق شوند، او اولین رییس‌جمهور تاریخ آمریکا خواهد بود که توسط حزب طرفدارش برکنار شده است.

Published in سیاسی

رئیس جمهوری سوریه در اظهاراتی آمریکا را به سرقت نفت سوریه و فروش آن به ترکیه متهم کرد.

Published in سیاسی

موسوی درباره توقف همکاری روسیه با ایران در سایت "فردو" گفت: استنباط ما عقب‌نشینی روسیه از همکاری با ایران نیست بلکه دلیل توقف را مشکل فنی را می‌دانیم و کارشناسان فنی ایران و روسیه در حال بررسی مساله هستند.

Published in سیاسی

روزنامه ژاپن تایمز نوشت سفر رییس جمهوری اسلامی ایران به ژاپن یکی از معدود و مهمترین فرصت‌ها برای کاستن از تنش‌ها در منطقه است.

Published in سیاسی

اردوغان در یک مصاحبه تلویزیونی با بیان اینکه روسیه و آمریکا نتوانستند نیروهای یگان‌های مدافع خلق کرد (ی.پ.گ) را از شمال سوریه اخراج کنند تصریح کرد: ضرورت که ایجاب کند پایگاه‌های نظامی اینجرلیک و کوره‌جیک را تعطیل می‌کنیم.

Published in سیاسی

در پی مطرح شدن برخی خبرها درباره بازگشت ایران به لیست سیاه کارگروه اقدام مالی (FATF)، رئیس مرکز اطلاعات مالی وزارت امور اقتصادی و دارایی، بازگشت ایران به لیست سیاه FATF را تکذیب کرد.

Published in سیاسی

کاخ ریاست‌جمهوری عصر امروز نتیجه رایزنی‌ها را در بیانیه‌ای منتشر و اعلام خواهد کرد.

Published in سیاسی

وزیر امور خارجه کشورمان اظهار داشت: در شرایطی که ما اینجا در قلب غرب آسیا از آرامش و امنیت برخورداریم، منطقه ما از آشفتگی شدیدی رنج می برد.

Published in سیاسی

پربازدیدترین خبرها

نظرسنجی

Nothing found!

وضعیت هوا

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։