فا
Items filtered by date: پنج شنبه, 19 ارديبهشت 1398 - آلیک آنلاین

کارن خانلری با بیان اینکه تعلیق بخشی از تعهدات برجامی ایران اقدامی مقتدرانه و برای شروع خوب بود، گفت:‌ اروپا باید بداند که نباید در خصوص مسائل بانکی در قبال ایران دنباله‌رو آمریکا باشد.

Published in سیاسی

اتحادیه اروپا و فرانسه، انگلیس و آلمان در بیانیه خود در واکنش به کاهش تعهدات برجامی کشورمان با تاکید بر اینکه به برجام پایبند هستند، تصریح کردند که اولتیماتوم ایران درخصوص این توافق را نمی‌پذیرند.

Published in سیاسی

حمیدرضا آصفی با اشاره به تصمیم اخیر ایران مبنی بر کاهش تعهدات برجامی‌اش براساس بندهای 26 و 36 برجام اظهار کرد: اقدامی که ایران دراین ارتباط انجام داد یک اقدام حداقلی است.

Published in سیاسی

زمینه های همکاری پزشکی و درمانی میان جمهوری اسلامی ایران با جمهوری ارمنستان در ملاقات رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با معاون وزیر بهداشت جمهوری ارمنستان مورد بررسی قرار گرفت.

Published in اجتماعی

سناتور ایالت ورمونت آمریکا با انتقاد شدید از ترامپ اعلام کرد: باید به برجام بازگردیم.

Published in سیاسی
پنج شنبه, 19 ارديبهشت 1398 11:48

آتش سوزی در بازار تاریخی تبریز

Published in عکس منتخب

شبکه خبری دویچه وله آلمان به نقل از یک مقام ارشد اتحادیه اروپا اعلام کرد که اقدام دیروز ایران برای به توقف بخشی از تعهدات خود در توافق هسته ای ایران (برجام) به منزله خروج از آن نیست و اروپا هم همچنان بدان پایبند است.

Published in سیاسی

مجید تخت روانچی، زورگویی های آمریکا به متحدان نزدیکش را مانع دستیابی ایران به منافع اقتصادی برجام دانست و گفت: اگر اروپایی ها در ۶۰ روز آینده به تعهدات خود عمل نکنند یعنی اراده سیاسی وجود ندارد و ما بر اساس منافع ملی تصمیم می گیریم.

Published in سیاسی

در ادامه سیاست‌های خصمانه علیه کشورمان، ترامپ با صدور دستوری بخش فلزات و معادن ایران را مشمول تحریم‌های ظالمانه کرد.

Published in سیاسی

بازیکنان تاتنهام در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا به طرز شگفت انگیزی آژاکس آمستردام را با نتیجه 3 بر 2 شکست دادند و به فینال این رقابت ها صعود کردند.

Published in ورزشی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։