فا
Items filtered by date: دوشنبه, 28 مرداد 1398 - آلیک آنلاین

بزرگترین باند مواد مخدر در جنوب کشور توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) منهدم شد.

Published in سیاسی

موسوی با تاکید بر اینکه تحریم ظریف بی مبنا و یک بدعت در عرصه بین المللی است گفت: مقامات عالی کشور، رسانه ها و مردم با حمایت از وزیر امور خارجه نشان دادند که ایران یک کل واحد است و فرقی میان اجزایش نیست.

Published in سیاسی

ظریف با بیان اینکه در چارچوب برجام نیز تجار و فعالان اقتصادی انتظار و توقع بیشتری از اروپا داشته و دارند،گفت:‌ اقدامات یکجانبه آمریکا محدود به ایران‌ نخواهد ماند و دیگر شرکای اروپا را نیز هدف قرار داده است.

Published in سیاسی

هایکو ماس روز چهارشنبه با دستور کار مذاکره در خصوص مهمترین مسائل جهانی از جمله وضعیت پیرامون ایران با سرگئی لاوروف دیدار و گفت وگو خواهد کرد.

Published in سیاسی

وزیر امور خارجه با تاکید بر این که فروش نفت ایران توسط هیچ نهاد بین المللی تحریم نشده است، گفت: ایران متعهد به تصمیمات اتحادیه اروپا نیست و اروپا هم به دنبال تحمیل تصمیمات خود به هیچ عضو خارج از اتحادیه اروپا نیست. 

Published in سیاسی

ارتش سوریه پس از محاصره شهر راهبردی خان‌شیخون در حومه جنوبی استان ادلب و عقب‌زدن تروریست‌ها، شب گذشته موفق شد پس از پنج سال وارد این شهر شود.

Published in سیاسی

نخست‌وزیر دانمارک ابراز امیدواری کرد پیشنهاد ترامپ برای خرید گرینلند جدی نباشد چراکه این منطقه راهبردی فروشی نیست و به ساکنانش تعلق دارد.

Published in سیاسی
دوشنبه, 28 مرداد 1398 09:49

هوای تهران خنک‌تر می‌شود

یک کارشناس سازمان هواشناسی کشوری گفت: هوای تهران در روزهای پایانی هفته دو تا سه درجه خنک‌تر می‌شود.

Published in اجتماعی

سفیر ایران در لندن در توئیتی از حرکت نفتکش حامل نفت ایران در جبل الطارق خبر داد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2

پربازدیدترین خبرها

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։