فا
Items filtered by date: چهارشنبه, 30 مرداد 1398 - آلیک آنلاین

رییس جمهور در حکمی علی اصغر مونسان را به سرپرستی وزارت تازه تاسیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی منصوب کرد.

Published in سیاسی

ظریف گفت: ما به آنچه که (در برجام) پذیرفته بودیم عمل کردیم اما به نظر می‌رسد که طرف مقابل می‌خواهد مسائلی را به ما دیکته کند که در متن برجام به آن مسائل اشاره و به صراحت بیان شده است و هیچ چیز ناگفته‌ای در توافق وجود ندارد.

Published in سیاسی

به مناسبت سی و هشتمین سالگرد شهادت محمد علی رجایی و محمد جواد باهنر و فرارسیدن هفته دولت، رئیس جمهوری و اعضای هیات دولت با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

Published in سیاسی

ژرژیک آبرامیان در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت:‌ عملکرد آقای رئیسی در قوه قضائیه در برخورد با مفاسد بسیار عالی و هوشمندانه است.

Published in سیاسی

سفیر کشورمان در ارمنستان روز دوشنبه با وزرای نیرو و راه و شهرسازی کشورمان دیدار و گفت و گو کرد.

Published in سیاسی

مجید تخت روانچی حفظ امنیت خلیج فارس را وظیفه کشورهای ساحلی آن دانست و گفت: دخالت نیروهای خارجی در این آبراه راهبردی، بی‌ثبات کننده و ناپذیرفتنی است.

Published in سیاسی

وزیر دفاع نیوزیلند امروز چهارشنبه اعلام کرد که با وجود رایزنی دولت انگلیس برای پیوستن این کشور به ائتلاف آمریکا در خلیج فارس اما نیوزیلند به خاطر نداشتن امکانات قابل دسترس به این ائتلاف نمی پیوندد.

Published in سیاسی

دیمیتری پولیانسکی خواستار پایان دادن به سیاست تحریم و تهدید آمریکا علیه ایران شد و گفت که نمی توان خواستار مذاکره با تهران بود و همزمان، با اعمال تحریم و تحریک آنها را دور کرد.

Published in سیاسی
چهارشنبه, 30 مرداد 1398 11:07

نقص فنی نفتکش ایرانی در دریای سرخ

یکی از کشتی های شرکت ملی نفتکش ایران در دریای سرخ دچار نقص فنی شد.

Published in سیاسی

کارن پیرس برجام را دستاورد بزرگی برای منع گسترش سلاح های اتمی دانست و گفت هیچ راه حل بهتر و هیچ جایگزین دیگری برای این توافق وجود ندارد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։