فا
Items filtered by date: شنبه, 12 مرداد 1398 - آلیک آنلاین

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس گفت: بنزین تولیدی این پالایشگاه دارای چنان کیفیتی است که به عنوان نخستین محموله‌ صادراتی ایرانی به کشورهای همسایه انتخاب و وارد رینگ بین المللی بورس شد.

Published in اقتصادی

نیویورک تایمز نوشت: نامزدهای دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا موافق بازگشت مشروط این کشور به توافق هسته ای هستند.

Published in سیاسی

فیس بوک قصد دارد نام سرویس های اینستاگرام و واتس آپ را تغییر دهد. طبق این تصمیم سرویس های مذکور از این پس «اینستاگرام از فیس بوک» و «واتس آپ از فیس بوک» نامیده خواهند شد.

Published in اجتماعی
شنبه, 12 مرداد 1398 12:47

تولید سراتو متوقف شد

سایپا اعلام کرد: شرکت کره‌ای کیاموتورز هم بعد از بدعهدی رنو فرانسه، سیتروئن فرانسه و برلیانس چین، به پیروی از تحریم‌های یک‌جانبه آمریکا، به‌همکاری با ایران و گروه خودروسازی سایپا پایان داد.

Published in اقتصادی

محمدجواد ظریف تاکید کرد: گام سوم کاهش تعهدات برجامی در شرایط فعلی اجرا خواهد شد و تنها حق جمهوری اسلامی است که درباره اجرا یا عدم اجرای آن تصمیم بگیرد.

Published in سیاسی

هوا چون ایینگ در آخرین کنفرانس خبری پیش از تعطیلات تابستانی این کشور بار دیگر ضمن حمایت از برجام، تحریم های یکجانبه آمریکا علیه ایران را محکوم کرد.

Published in سیاسی

ظریف در صفحه شخصی خود در اینستاگرام ضمن قدردانی از ابراز لطف مردم پس از تحریم وی از سوی آمریکا بار دیگر تاکید کرد: تحریم شدن به جرم دفاع از مردم دلاور ایران برای من بزرگترین افتخار است.

Published in سیاسی

محمود واعظی در دیدار با رجب طیب اردوغان در خصوص برگزاری کمیسیون مشترک همکاری های ایران و ترکیه در شهریور ماه، به تبادل نظر و گفت و گو پرداخت.

Published in سیاسی

سیزده ایالت آمریکا دولت ترامپ را در ارتباط با کاهش مجازات خودروسازانی که قوانین محیط زیستی را رعایت نمی کنند، در دادگاه به نقض قانون متهم کردند.

Published in سیاسی

سید عباس موسوی تروریسم اقتصادی یکجانبه تازه ایالات متحده امریکا علیه روسیه را محکوم کرد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։