فا
Items filtered by date: سه شنبه, 15 مرداد 1398 - آلیک آنلاین

رییس‌جمهور گفت: برخی درس سیاسی خوانده‌اند، اما مجتهد نشده‌اند؛ اما ظریف علاوه بر اینکه استعداد نخبگی دارد، یک مجتهد سیاسی است.

Published in سیاسی

ظریف با بیان اینکه علاقه داریم ضمن وابسته نبودن روابط خوبی [با جهان] داشته باشیم، گفت: با اتکا به مردم توانسته ایم در روابط خارجی تجربه کنیم؛ مستقل بودن هم سخت و هم شبرین است.

Published in سیاسی

کارن خانلری دریافت شهریه برای مدارس دولتی را خلاف قانون دانست و تاکید کرد که هر چند مشکلات مالی کنونی آنها به وضعیت بودجه کشور برمی‌گردد، اما نباید این مدارس پرداخت شهریه را برای والدین اجباری کنند.

Published in اجتماعی

بمب های پیشرفته هوشمند هدایت شونده یاسین، بالابان و بمب های هوشمند اپتیکی نسل جدید نقطه زن خانواده "قائم" ساخته متخصصان سازمان های  صنایع دفاع و صنایع الکترونیک ایران در وزارت دفاع با حضور وزیر دفاع رونمائی شد.

Published in سیاسی

تنها نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا برابر الاتحاد عربستان شکست خورد.

Published in ورزشی

سردار قاسم سلیمانی در دیدار وزیر امور خارجه، اقدام آمریکا در تحریم ایشان را نشان از تاثیری دانست که ظریف بر افکار عمومی و بویژه مردم آمریکا به جهالت رهبران این کشور دارد.

Published in سیاسی

پوتین در بیانیه ای با یادآوری اینکه روز اول ماه فوریه آمریکا خروج خود از پیمان منع موشک های هسته ای کوتاه و میانبرد را اعلام کرد، افزود: شش ماه پیش بینی شده در این پیمان برای خروج از آن بسر آمد و به این ترتیب روز دوم ماه اوت پیمان از بین رفت.

Published in سیاسی

ترامپ با امضای فرمانی همه اموال حکومت ونزوئلا را توقیف کرده و هرگونه تبادل مالی و تجاری با آن را برای شرکت ها و افراد آمریکایی و غیرآمریکایی ممنوع کرد.

Published in سیاسی

ماریا فرناندا اسپینوزا در واکنش به تحریم وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت: بهترین راه حل برای جلوگیری از بدتر شدن روابط و افزایش تنش بین آمریکا و ایران، گفت وگو است.

Published in سیاسی

رئیس جمهوری امروز با حضور در وزارت امور خارجه با محمد جواد ظریف دیدار کرد.

Published in سیاسی

پربازدیدترین خبرها

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։