فا
Items filtered by date: پنج شنبه, 30 بهمن 1399 - آلیک آنلاین

روحانی با اشاره به اهمیت نقش شورای اروپا در تعیین جهت گیری های کلی سیاسی و ترسیم اولویت های اتحادیه اروپایی، گفت: اتحادیه اروپا به عنوان یک بازیگر مهم در عرصه جهانی باید در مقابله با یک جانبه گرایی آمریکا نقش مناسبی ایفا کند.

Published in سیاسی

سیما سادات لاری گفت: با فوت ۸۰ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جانباختگان کرونا در کشور به ۵۹ هزار و ۲۶۴ نفر رسیده است.

Published in اجتماعی

تیم ملی فوتبال ایران در تازه ترین رنکینگ فیفا در رده بیست و نهم جهان و دوم آسیا قرار گرفت.

Published in ورزشی

در پنجاه و یکمین هفته پویش تدبیر و امید برای جهش تولید چهار طرح ملی وزارت صنعت، معدن و تجارت با مجموع ۸ هزار و ۵۲۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری در استان های هرمزگان، کرمان و مازندران با فرمان رئیس‌جمهور به صورت ویدیو کنفرانس به بهره برداری رسید.

Published in سیاسی

احمد المنظری گفت: ایران یک نمونه فوق العاده بوده و حتی در اعداد و ارقام نیز گفته شده و دستاوردهای ایران مشخص است و نشان می‌دهد که ایران توانسته ویروس کرونا را مهار کند.

Published in اجتماعی

شهرام غفاری گفت: پزشکان با احراز هویت بیماران از طریق کد ملی به نوشتن نسخه‌های الکترونیکی و یا معمولی اقدام می‌کنند.

Published in اجتماعی

صادق ضیاییان با اعلام اینکه امروز در نیمه غربی کشور و فردا در مرکز شمال شرق و بخش هایی از شرق کشور کاهش محسوس دما رخ خواهد داد اظهار کرد: این کاهش دما حدود ۸ تا ۱۲ درجه خواهد بود.

Published in اجتماعی

محصولات با کیفیت و خلاق ایران‌ساخت در بازارهای ارمنستان عرضه شد تا فضای مناسبی برای تعامل فناورانه میان دو کشور فراهم شود.

Published in اقتصادی

رییسی گفت: تحریم‌ها یکی از مشکلات ما برای گسترش آزمایشگاه‌های کرونا بود و هنوز هم برای دسترسی به تکنولوژی تحریم هستیم و این امر در کشوری اتفاق افتاده که مشغول ساخت واکسن کرونا است.

Published in اجتماعی

مجید تخت روانچی گفت لازمه پیروزی بر کرونا کمک به کشورهای در حال توسعه، تولید کافی و توزیع عادلانه واکسن بین همه ملت‌ها و نیز برطرف کردن تحریم‌ها است.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։