فا
Items filtered by date: دوشنبه, 11 اسفند 1399 - آلیک آنلاین

وانگ ون بین گفت: ضرورت دارد آمریکا با اجرای اقدامات دقیق تحریم‌هایش را علیه ایران لغو کند ایران نیز اجرای توافقنامه را از سر گیرد تا اجرای برجام به مسیر درست برگردد.

Published in سیاسی

لاوروف با تاکید بر موضع کشورش برای توسعه همه جانبه روابط ایران و روسیه گفت: به سوی همکاری های گسترده با ایران حرکت می کنیم.

Published in سیاسی

دکتر زالی از فوت ۹ نفر به علت ابتلا به ویروس جهش یافته در استان تهران تاکنون خبر داد.

Published in اجتماعی

چهارمین دور رایزنی‌های سیاسی ایران و اتریش امروز به صورت مجازی با حضور سید عباس عراقچی و پیتر لااونسکی برگزار شد.

Published in سیاسی

گروسی در نشستی با خبرنگاران درباره اخبار منتشر شده پیرامون برنامه آمریکا برای صدور قطعنامه ضد ایرانی توضیح داد که این مساله در حوزه کاری اعضای شورا است و مدیر کل آژانس بی طرف است.

Published in سیاسی

رافائل گروسی امروز در نشست فصلی شورای حکام تاکید کرد که تفاهم به دست آمده با ایران در خصوص تداوم نظارت و راستی‌آزمایی‌های ضروری فعالیت‌های هسته‌ای در ایران موقت و با قانون ایران سازگار است.

Published in سیاسی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 14:45

زلاتکو کرانچار درگذشت

زلاتکو کرانچار سرمربی اسبق تیم‌های پرسپولیس، سپاهان و تیم فوتبال امید در سن ۶۴ سالگی و به دلیل مشکل کبدی درگذشت.

Published in ورزشی

سیما سادات لاری گفت: با فوت ۱۰۸ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جانباختگان کرونا در کشور به ۶۰ هزار و ۱۸۱ نفر رسیده است.

Published in اجتماعی

رئیس جمهور امروز و در پنجاه و سومین پویش تدبیر و امید برای جهش تولید از طریق ویدئو کنفرانس فرمان افتتاح و آغاز عملیات اجرایی سه طرح ملی وزارت نفت در استان‌های بوشهر و ایلام را با اعتبار ۵ میلیارد و ۶۵۹ میلیون یورویی، صادر کرد.

Published in سیاسی

خطیب‌زاده با تاکید براینکه اتهام زنی و تهدید علیه ایران جواب نمی‌دهد، گفت: اقدام مثبت را با اقدام مثبت پاسخ می‌دهیم و اگر عمل متفاوت مشاهده کنیم، پاسخ متناسب خواهیم داد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։