فا
Items filtered by date: شنبه, 23 اسفند 1399 - آلیک آنلاین

خطیب زاده با بیان اینکه نامه ظریف به بورل تبیین نگرش جمهوری اسلامی ایران است و حاوی هیچ طرحی نیست، تاکید کرد: ظریف تاکنون نامه‌های متعددی به بورل و پیش از وی، موگرینی درخصوص برجام ارسال کرده و این نامه نیز در همین راستا تهیه و ارسال شده است. 

Published in سیاسی

سیما سادات لاری گفت: با فوت ۷۳ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جانباختگان کرونا در کشور به ۶۱ هزار و ۱۴۲ نفر رسیده است.

Published in اجتماعی

عباسعلی کدخدایی گفت: دخالت نیروهای نظامی و نیروهای مسلح به مفهوم جهت‌گیری یا سوگیری سیاسی خلاف سیاست‌های کلی انتخابات بوده و ممنوع است.

Published in سیاسی

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: تاکنون یک میلیون و ۲۶۰ هزار واکسن کرونا از انواع مختلف وارد کشور شده و همان طور که قول داده بودیم، بیش از یک میلیون نفر از کادر درمان و گروه های آسیب پذیر قبل از عید واکسن کرونا می زنند.

Published in اجتماعی

رئیس جمهور گفت: آمارها و نمودارها از سراسر کشور نشان دهنده این است که بجز یکی دو استان، کشور شرایط به نسبت خوبی دارد اما توجه داشته باشیم که خطر موج چهارم بیماری منتفی نیست و باید برای حفظ این شرایط خوب تلاش کنیم.

Published in سیاسی

گروه بهمن با شکست مهرام به عنوان قهرمانی لیگ برتر بسکتبال زنان رسید.

Published in ورزشی

بنابر تازه‌ترین آمارها تاکنون مرگ دو میلیون و ۶۵۱ هزار و ۷۳۳ نفر بر اثر ابتلا به کووید-۱۹ در جهان تأیید شده است.

Published in اجتماعی

جوسپ بورل روز گذشته در گفت‌وگوی تلفنی با احمد بن مبارک نسبت به تشدید درگیری‌ها به ویژه در استان مأرب ابراز نگرانی کرد و خواستار بررسی راه‌ها با کمک فرستاده ویژه سازمان ملل متحد در امور یمن برای برقراری آتش بس فوری در کشور شد.

Published in سیاسی

خطیب زاده گفت: ایران پس از رفع تحریم‌ها توسط آمریکا، همانگونه که مقام معظم رهبری اعلام فرموده اند اقدامات جبرانی خود را متوقف می‌کند.

Published in سیاسی

مجید تخت روانچی با شرکت در کارزار جهانی "فقط با همدیگر" برای دسترسی همگانی به واکسن کووید-۱۹، گفت: تحریم‌های غیرقانونی را فوری پایان دهید تا جان افراد نجات یابد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։