فا
Items filtered by date: چهارشنبه, 11 فروردين 1400 - آلیک آنلاین

ذوالفقاری طی ابلاغیه‌ای ضمن اعلام کاهش زمان محدودیت تردد شبانه همچنین تاکید کرد: هرگونه دورهمی و تجمع در روز طبیعت ( ۱۳ بدر) در بوستان‌ها و فضای سبز ممنوع است.

Published in اجتماعی

رئیس جمهور تاکید کرد: باید تمام تلاش خود را بکار گیریم و با استفاده از شیوه‌های کنترلی دقیق و موثر، اجازه ندهیم موج جدید از نظرگستره و میزان ابتلا، بستری و فوتی‌های احتمالی به شکل سابق باشد.

Published in سیاسی

لاوروف با تاکید بر اینکه دولت بایدن پیام های امیدوارکننده ای برای خروج برجام از بن بست ارسال می کند، گفت کشورهای برجام در حال کار بر روی بازگشت همزمان ایران و آمریکا به برجام هستند.

Published in سیاسی
چهارشنبه, 11 فروردين 1400 14:43

کرونا جان ۹۶ نفر دیگر را در ایران گرفت

سیما سادات لاری گفت: با فوت ۹۶ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جانباختگان کرونا در کشور به ۶۲ هزار و ۶۶۵ نفر رسیده است.

Published in اجتماعی

سردار رحیمی با اشاره به مصوبه ستادملی مقابله با کرونا مبنی بر تعطیلی بوستان های پایتخت در روز طبیعت اعلام کرد: توقف و پارک خودروها در اطراف بوستان های شهر هم در این روز ممنوع است.

Published in اجتماعی

شهروندان تهرانی برای ورود به محدوده طرح ترافیک از تاریخ ۱۴ فروردین‌ماه ۱۴۰۰، باید در سامانه «تهران ‌من» نسبت به رزرو روز ورود خود به طرح ترافیک اقدام کنند.

Published in اجتماعی

رئیس جمهور از ۱۲ فروردین و روز جمهوری اسلامی به عنوان یکی از افتخارات مهم نظام اسلامی، انقلاب اسلامی و معماری معمار کبیر انقلاب اسلامی نام برد و افزود: تفسیر ۱۲ فروردین یعنی اینکه میزان رای ملت است.

Published in سیاسی

محمود عباسی از انتقال ۱۱ محکوم ایرانی به کشور خبر داد که دوران محکومیت خود را در زندان‌های ارمنستان گذرانده و باید ادامه محکومیت خود را در زندان‌های کشور بگذرانند.

Published in اجتماعی

مرحله مقدماتی جام‌جهانی ۲۰۲۲ در قاره اروپا با برتری تیم‌های مدعی پرتغال، بلژیک، کرواسی و هلند ادامه یافت.

Published in ورزشی

پوتین، مرکل و مکرون در یک گفت و گوی سه جانبه موافقت خود را با حفظ و اجرای برجام در برنامه هسته ای ایران اعلام کردند.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։